Перегляд одного допису
Старий 08.03.2017, 11:56   #2119
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.039
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 553 раз(а) в 251 сообщениях
Цитата:
Допис від uss Переглянути допис
А кто пользовал удочки Siweida Ultimate Pro 6....7м ? Указана РЕАЛЬНАЯ длина, или как сейчас во многих случаях , она "на полметра" меньше ?....
Безсумнівно реальна довжина вудочок менша номінальної. Сантиметрів на 30. Це аксіома, тим більше для цієї цінової категорії. Але насправді потрібно перейматись не цими сантиметрами довжини, а вагою і балансом вудочки. Особливо це стосується 7-метровки.
До речі, я думаю, що урізання довжини вудочок робиться не так для економії матеріалу, як більше для коригування балансу. Тому 7-метровки урізають найбільше.
Цитата:
Допис від uss Переглянути допис
.....Пятиметровка (реальная длина) карбоновая есть, но не хватает метра примерно для моих условий....
Можу передбачити, що після переходу на 6-метрову знову буде не вистачати метра, ну півметра мінімум. Тому краще дивитись 7-метрову,
тим більше що в ній скоріше всього буде 6.7 м.
До речі у Siweida є дві моделі в цій серії, дешевша і дорожча. Причому здається Ultimate Pro дешевша. Більш дорога Ultimate має шліфований бланк і значно легша. В 7 метрах різниця ваги 340 гр. проти 390 гр.
Є ще варіант в цій ціновій категорії Fishing ROI Cyclone.
Напевно краще всього відвідати виставку ( Воблерок і Серруч там точно будуть) і потримати- потрусити
Olex зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
uss (08.03.2017)