Перегляд одного допису
Старий 18.01.2012, 09:12   #35
taurrus
 
Аватар для taurrus
 
Реєстрація: 09.03.2009
Звідки Ви: Адреса: Київ, Академіка Туполєва; Робота: IT (сервери, сайти, бази данних)
Дописи: 1.028
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.652
Поблагодарили 2.369 раз(а) в 256 сообщениях
Цитата:
Допис від Провинциал
Думаю, що при ловлі карася на "стоячку", перевага однієї мормишки над іншою (якщо вони не різняться радикально за розміром і кольором) " - це лише суб"єктивне враження. А от заміна мормишки на грузок і поводок - суттєво підвищує результативність, оскільки при вялому кльові карася відлякує вага мормишки.
Ніколи не ловив так. Але спробувати ніколи не пізно! Тим більше що на карася рідко використовую менше двох вудочок. Можете трішки підказати, як саме вяжете крючок? Тобто чи довгий повідець використовуєте? Як високо над дном знаходиться крючок?

Цитата:
Допис від Провинциал
Из-за своей врожденной скромности умолчу о своем опыте
Переубеждать не буду, но останусь при своем. А вообще мормышка - активная приманка. Когда же она мертвым грузом лежит у дна, то будь-то капля, или дробинка, чечевичка, или еще 100 вариантов форм - без разницы. Это мертвый груз и не более. И если в этот день карасю $$$... и он хорошо берет на стоячую мормышку, то так же он будет клевать и на крючок с грузиком. Но гораздо чаще бывает наоборот.
На рахунок більшої ваги мормишки - я підбираю таку вагу мормишки щоб поплавок майже її піднімав. Відповідно вага мормишки в такому варіанті майже не впливає на загальну чутливість снасті...
Стосовно форми - як на мене, то ліпше пласка форма мормишки. Карася традиційно ловлю на ставках із великим шаром мулу. А плоска мормишка ліпше тримається на поверхні дна і не провалюється.
Звичайно все вище сказане - це чисто моя думка.
taurrus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Hero (18.01.2012)