Перегляд одного допису
Старий 03.07.2020, 08:00   #18
linchuck
 
Аватар для linchuck
 
Реєстрація: 24.01.2015
Звідки Ви: Ворзель
Дописи: 633
Сказал(а) спасибо: 1.224
Поблагодарили 7.443 раз(а) в 422 сообщениях
Цитата:
Допис від Ленин-Гриб Переглянути допис
Так от і я 27.06.20 (субота) вийшов за лисичками і білими з Діброви. Але мабуть не туди повернув. Там же сітка зі сторони Пороскотеня. І я пішов спочатку в напрямку Козинців, а потім паралельно сітці і вийшов на трасу Клавдієве-Макарів уже за поворотом на Дальні сади. В районі Діброва-Козинці знайшов аж дві малесенькі лисички. Попадалися в кількох місцях моремухи, але я їх поки що не беру. План по освоєнню нових грибів в цьому році вже виконав (освоїв ТСЖ і дощовики). І ще дві лисички я знайшов в дубах уже в районі Дальних Садів. І я вже був зарікся ходити в ці місця але під кінець походу трохи повезло: натрапив локально на молоді сироїжки, трошки моховиків зелених, а в основному на дубових білих. Всього близько кілограма грибів. Причому у білих, навіть у самих маленьких, ніжки червиві і з ними прийшлось попрощатися ще в лісі. З людей зустрів троє на одній машині приїхали збирали чорницю, а ще одного чоловіка на велосипеді зустрів при виході з лісу.
Я, обычно, заезжаю в лес в Диброве, поворачивая направо возле каменного забора(такой огромный забор с башнями по углам)
Метров 700 через поле и дорога уходит в лес.
Далее по прямой линии в сторону Клавдиево. Сразу начинаются молодые сосновые посадки, с вкраплением дуба и березы. Там живут белые, а чуть дальше - лисички. Приезжаю прямо еще километра полтора, а затем -
на втором или третьем перекрестке - на лево. Еще км 2 и по правую руку будет старый дубовый лес, гектаров на 10. Там всегда есть грибы. А если поехать прямо, то опять же будут места лисичковые.
Но я всегда поворачиваю в дубы, прохожу через них и упираюсь в этот забор. Вдоль забора в сторону Клавдиево, а там вдоль темного леса и речушки выхожу к туб. диспансеру.
На велике этот маршрут проделать проще, конечно.
Еще хорошее место по белым сразу за дибровским кладбищем, там дубы и ландыш.
Жаль только, что с каждым годом леса становится все меньше и меньше, скоро с Дибровы можно будет Клавдиево увидеть...
linchuck зараз на форумі  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Eugene_Goroh (09.08.2020), Piter Salo (03.07.2020), Ленин-Гриб (03.07.2020)