Тема: Сплав
Перегляд одного допису
Старий 22.06.2008, 10:51   #15
lol
 
Аватар для lol
 
Реєстрація: 29.03.2008
Звідки Ви: Київ
Дописи: 11
Сказал(а) спасибо: 15
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
7-8 червня споглядав я як троє рибацюг на надувашці з моторчиком (електричне чудо! тихенький-тихенький) шпацірували Обводним каналом в районі Ровжів (дач) і тягали за собою блешню, по-моєму безрезультатно

Ця картина мене спокусила і, щойно видалася невеличка перерва у роботі, вирішив і собі покататися. Човник у мене маленький, тому довгої подорожі не планував. Отримав купу задоволення і маю такі спостереження:
сплав як такий не вдасться -- течії майже не помітно і човна якщо несе, то тільки вітром, то ж довелося повеслувати (кріпатура від незвички ґарантована!);
під мостом, що веде до дач можна пройти без проблем, але місцеві кажуть, що міст до села дійсно доведеться обходити суходолом ;
місце для великого табору вибрати важкувато, а на 3-4 намети без проблем;
бобри поваляли багацько берез, але руху водою це ніяк не заважає (одного з них я бачив -- здоровецький такий!!! Та й взагалі, щойно відійшли від дач, природа -- повна благодать: краєвиди, лелеки, зозулі, шпаки, риби ... у Творця тільки з людиною щось поганенько склалося, а решту він зробив суперово );
існують і не дуже приємні мешканці -- мураші та пиявки, але можна з ними примиритися
риб ловиться не дуже, але краснопера, густирок та верховодок на юшку настьобати запросто.

Наступного разу розвідаю все докладніше, у більшому обсязі і з картинками, а поки це все.
lol зараз поза форумом