Перегляд одного допису
Старий 28.08.2013, 08:26   #199
SE2U
 
Аватар для SE2U
 
Реєстрація: 24.01.2012
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 400
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 3.226
Поблагодарили 1.160 раз(а) в 166 сообщениях
Berkeley Power Extra #2,0 (25лб) 200 м.

Прийшла осінь . Час трофеїв . І стало питання вибору недорогого шнура для джига . Перебрав кучу японських та американських шнурів . Серед сьогоднішнього різноманіття вибір зробити дуже складно . Але , мені вдалося , і забігаючи на перед скажу , результат перевершив сподівання .
Під час вибору ,відштовхувався від у мов в яких буду ловити . Десна , велика кількість корчів , течія і ями до 12 м . В таких умовах може влетіти гарний трофей , який потрібно дуже швидко витягти з затишного корчика , бо він може там залишитись разом з приманкою .

Для себе визначив що шнур вибиратиму не менше 20 лб . Бажано не дуже товстий .

Перебираючи пропозиції на ринку , шукав відгуки про кожен конкретний шнур . Але , завжди знаходилось декілька негарних відгуків . По життю я скептик , тому відразу відмітав ці варіанти .

І от я знайшов новий шнур не представлений на нашому ринку .
Він відповідав всім моїм вимогам .

Це був американець для японського ринку))) . Я такого не очікував . Заявлена товщина 2.0 по японській класифікації та навантаження 25 лб 8) . Та ще й розмотка 200м.
Просто те що я шукав.

Зв’язавшись з продавцем дізнався все що мене цікавило .

Вирішив ризикнути і придбати саме його Berkeley Power Extra #2,0 (25лб) 200 м.

Отримавши свій шнур взяв наждачку і почав перевіряти на стійкість . Прийшлося трохи потерти))) . Загалом гарно тримає абразив , о було підтверджено на воді .

На ощуп шнур жорсткий , дуже щільно сплетений . Також сподобалась мала кількість пропитки . Вона злізла на першій рибалці і шнур став м’якшим . Трохи втратив колір .

На відміну від деяких РЕ шнурів Berkeley не тянеться взагалі . Чуйка на джигу чудова . Просікати саме задоволення.

Я кристуюсь мультиплікаторними катушками тому , для мене було важливим фактором врізання та залипання шура між витками . Дехто скаже , яке врізання на такому діаметрі . Та в мене є трохи гіркого опиту з Павер Про 20лб . Не дивлячись на діамет врізався до самого низу шпулі . Доводилось на віть перематувати . З Berkeley на рибалці не було жодних проблем ні врізок , ні залипань . Що дозволило не стежити за шнуром і повністю віддатись риболовлі .

На шпулю моєї катушки влазило ~110 метрів ПП 20лб . Купувавши Berkeley Power Extra #2,0 я думав що доведеться різати по 100 метрів і мотати бекінг . Але , отримавши шнур вирішив ризикнути і спробувати на мотати . І моє чуття мене не підвело . На CITICА 201 влізло як раз 200 метрів . Як доктор прописав (с) . А це свідчило , що очі мене не обманюють . Шнур дійсно дуже тонкий , як для такого навантаження .

Знаючи американсики шнури в яких хоч діамеир занизять хоч навантаження збрешуть .
Недовіра до шнура трохи лишилась .

Але , рибалка все розставила по місцям .
Рибачили по корчам з човна . Я звільняв майже всі зачепи . Розгинав гачки , відламував гілки від затоплених дерев . Не врятував тільки одну приманку . На сильній течії просік кроча . Підплили почали видьоргувати приманку але , без результатно . Я вирішив ”а ну її” і ми почали рвати шнур . Це виявилось не легкою справою . Я засунув руку в шапку , на шапку наматали шнур і почали дьоргати . Але , шнур не піддавався . Ми вже почали сіміятись що два здорових мужики не можуть порвати тонюсіньку нитку . В результаті наших мук шнур перетерся під човном .

Тепер я впевнений що зробив провильний вибір . І шнуром більш ніж задоволений . І хочу з впевненість заявити цей шнур мене дійсно дуже сильно здивував . Я по іншому почав дивитись на американські шнури . Можуть зробити коли хочуть .

Плюси:
1) Заявлені виробником параметри відповідають дійсності ;
2) Круглий ;
3) Дуже щільно сплетений ;
4) Низька ціна ;

Мінуси:
1) Пропитка швидко вимивається ;
2) Швидко втрачає колір ;
3) Шуршить у кільцях(доки не облізе пропитка) .

Висновок:
Berkeley Power Extra це гарний шнур для любителів джигу та мультоводів . Він також задовільнить любителів тролінгу . Яким потрібун тонкий та надійний шнур.Він не впливатиме на занурення воблерів і дозволить вирвати недешевий воблер із зачепу . І головне за адекватну ціну!!!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Изменение размера IMG_0671.jpg (120,7 КБ, 124 переглядів)
Тип файлу: jpg Изменение размера IMG_0672.jpg (130,1 КБ, 92 переглядів)
Тип файлу: jpg Изменение размера IMG_0673.jpg (110,0 КБ, 87 переглядів)
Тип файлу: jpg Изменение размера IMG_0670.jpg (86,3 КБ, 159 переглядів)
Тип файлу: jpg Изменение размера IMG_0683.jpg (124,4 КБ, 142 переглядів)
SE2U зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
22 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей