Перегляд одного допису
Старий 20.03.2024, 18:50   #3186
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 59 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Ну да,ну да,це з приводу Твина 2002 року,а що це як не той грааль.Я колись теж вірив в зеленішу траву у вигляді цього Твина, та 10 Стели,поки не купив 2015 Твин і маслав ним ваги за сотку.Живий і ще був проданий,а замість нього 2020,а як би не клята війна купив би вже 2024.....
Щодо під конкретну ловлю,погождуюсь,наприклад у Apia всі типажі і тести є,крім сопливих форелевіків і сопливих мебарок,тут вже взяв мукай 0 та соаре хр.
Мукай бачив, але не зрозумів його призначення. Під мдж порівнював з Xesta Black Star Extra Tuned S64UL-S. Ксеста зрозуміла. А от мукай гарний, але не те. Так саме мені й соарка не зайшла. Не маю схильности до довгих вудлищ. Не комфортно.
В улі в мене два вудлища - Black Star Extra Tuned S64UL-S та Yamaga Blanks Blue Current 53. Ксеста суто мдж. Кайфове вудлище. А ямажка такий собі універсал. Я його мали річки планував, під все, в більшости під воблеркі типу ріджа 35-го та smith ic minnow & surge. Доволі непогані вудлища, як на мене.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням