Перегляд одного допису
Старий 09.09.2020, 13:03   #1549
@ndrey k
Модератор
 
Аватар для @ndrey k
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: 100лиця України
Дописи: 3.498
Сказал(а) спасибо: 9.488
Поблагодарили 6.946 раз(а) в 1.350 сообщениях
Порадьте LipGrip

Почав я тут ловити на воблери 110+ і зіткнувся з проблемами при звільненні риби від такої кількості гачків Лівою мені поки важко диференціювати зусилля, щоб надійно утримувати, не розчавивши при цьому) Не зручно нею охайно виколупувати гачки, коли тримаю рибу правою. Можливо, з часом, призвичаюся, та на даному етапі ліпгріп не завадить.
Буду вдячним за поради щодо конкретної моделі, яка б найменше (по можливості) травмувала рибу, і підказкам, як цього досягти.
Розглядаю пластикові (Fish Grip) - в нас не знайшов, але можна замовити з США. Китайські копії, як я зрозумів, в тому числі від українських брендів, ненадійні.
Другий варіант - металевий Boga Grip до 15 Lb чи його аналоги. Оригінал, окрім як у США, не бачив. Але чи варто платити 125$? Була схожа модель від Rapala, знята з виробництва, та на ebay все ще можна придбати 25-30$, відгуки не численні. В нас бачив щось подібне від SPRO - Lip Gripper за 750-999 грн., та відгуків взагалі не знайшов. Це був би найлінивіший варіант - пішов та купив, але довіри він якось не викликає. Чи доводилося комусь таким користуватися?
@ndrey k зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням