Перегляд одного допису
Старий 15.11.2016, 20:53   #722
РИБФАК
 
Аватар для РИБФАК
 
Реєстрація: 29.11.2009
Звідки Ви: Київ
Дописи: 146
Сказал(а) спасибо: 324
Поблагодарили 41 раз(а) в 7 сообщениях
Звіт про мою участь у Azura November spining fest. Проба пера.

- Де моя машина?
- Яка машина?
- Моя! Чорний Toyota FJ cruiser. Ніхто не бачив? Як же я без неї?
- Так як і завжди. На блаблакарі. Не випендрюйся і йди бронюй.
О п'ятій ранку білий Опель підібрав мене на Київській і полетів на захід. Проїхали поворот на Бишів. На Окко стоять хлопці з Флагман. Привіт хлопці. Знайомство, гаряча кава, дорога, трек "вмєстє с Флагман, єдєм, єдєм на риба-риба-рибалку" (дуже символічно), приїзд. Привіт, Соснівка. Ти дуже гарна. Я тут вперше і мені тут подобається. Відчуття гостинності не покидало мене ні на мить.
Відкриття, жеребкування, вручення пакетів з приманками... і оголошення: "6 хвилин до старту". Паніка. Я мало дуба не врізав. О-оу. За цей час встиг посадити на гаки лише три селіконки. Вони виглядали апетитнішими за ті, що я мав у двох пачках, куплених заздалегідь спеціально для цього фестивалю (тут можна ловити лише на азуру).
Свисток. Де мій сектор? АААААА!!!!!! Пам'ятаєте як бігав Кевін у "Сам удома"? Ото і я так. А мужики вже тягнуть. Та і я вже тягну. 1,2,3,4. На переборі приманок. І тиша. А мужики тягнуть. На воблери. А я? А я не вмію. Що робити? Продовжувати перебір і міняти подачу. Ок. Нарешті дійшла остання черга до твістера Мун у кольорі блискавки. Андрій у флагмані так і сказав: "бери його", а я йому: "та якийсь він уродський і кволий", а він мені: "лишнім не буде". І от черга дійшла до нього. Три хвилини до завершення. Повільна придонна і 4,5,6. 6 щук. Свисток. Хух! Ну і ну! Що далі?
Зона смерті. Міляка. Я про то не знав тоді. Свисток. Ну, Мун, не підведи. Пограли! Перша проводка. Переслідує, але не бере. Продовжимо. Лише невпевнені контакти. 10 хвилин пройшло. Радикальна зміна. Залізо. Одна єдина залізяка на ймення Есокс вселяла довіру лише своєю назвою. За тиждень до того спеціально поїхав на Волинську, щоб придбати її. Залізо повинне бути. Бодай одне, бодай якесь. Трента закинула Есокса на протилежний берег під кірку льоду. Є! Йди сюди, мала. Це, здалося, розхвилювало зону, бо не бачив щоб хтось мав клювання. Як шуліка на здобич, подивитися на мою щуку прилетів квадрокоптер. Вчасно. Беру ще три підряд. Сподіваюсь кадри будуть класні. «Суддя, заберіть звідси цього Месера! Рибу розлякає». А у пам'яті ще свіжі спогади як пан Фролов закинув свою блешню на таку ж пластикову стрикозу у фіналі Траутманії і був від того зовсім не радий. Месер полетів і більше не клювало. Не страшно. Зона смерті пройдена достойно.
Початок наступного, третього туру, порвав мене на шматки. Із сусіднього містка дядько крикнув своєму знайомому, що стояв поруч зі мною: "Коля, ти гратимеш у парі з чемпіоном Рибальських Ігор. Маєш чому навчитися у нього". Після такого, іншого місця для себе у цьому всесвіті, окрім як біля Озера святих сліз, я не уявляю. Тур зіграв нормально. Чемпіонське знамення гордо виніс.
Четвертий тур. Напруження велике. Саме останній тур виявить хто є хто. Це тест на готовність. Вйо до лову! Перша проводка. Уже біля містка гуп! Є. Мун тримає марку. Зміна приманки дає другу зубату. У напарника тиша. Міняємось. Третя, четверта. Есокс відстрілився. Перев’язався. 5 хвилин до кінця. Знову мун. Веду в сантиметрі над дном. Ручку кручу ледь-ледь. Тюк! Терплю. Тюк! Терплю. Тюк! Нерви струною. Тюк-тюк! Підсічка: гуп! Торпеда пішла у бік. В голові набатом б'є вивчене правило з форельних дуелей: "риба, котра зачепила снасть партнера, не зараховується". Вмикаю форс. Трента в'яже від комеля. Фрикціон невгамовний. Гарна і норовлива. Бум-бум-бум, пух. Я підстрибнув на три фути. Розпач залив мене. Тут потрібен був не форс, а делікатність. Селоооо! Провчила мене. Від пихи й сліду не лишилося. Пливи, маленька. Ти боролася і ти виграла. Ти мені запам'яталася. Свисток.
Відчуття невагомості поволі відступило. Я вже не в космосі. Змагання відміняють гравітацію. І ось вони скінчилися. Я на землі. Проте лишилася інтрига. Хто я? Де я? Знаю, що виступив стабільно. Брав 2.5 кг у турі. Знаю, що вдало пройшов зону смерті і у четвертому турі теж на гальма не тиснув. Це перемога за моїми власними критеріями. Це те, за чим я приїхав у свій перший фестивальний сезон на перші свої змагання фестивального типу по щуці. Я радий. Це старт, з яким я почну свій перший спортивний сезон наступного року.
Люди зібралися півколом. Зараз все скажуть. Четвертий. Не я. Третій. Не я. Другий. О, Боже, тільки не я! Білошицький. Я. З'їв?
Перше місце забрав спортсмен, який зловив 12 кг. На 3 кг більше за мене. Смовж Віталій. Це потужно. Щиро вітаю. Мені, однозначно, є чому вчитися. Шкода, що ми не перетиналися в турах. Це був би гарний досвід. Кубок дістався сильнішому у чесній боротьбі.
На цих змаганнях я також роззнайомився з молодим спортсменом Олексієм Тєлєгіним. Вперше ми зустрілися на Azura fest на Тельбині за місяць до того. Зіграли ніс у ніс. Майже до грама. Зайняли перше і друге місця. На цьому фестивалі все майже повторилося. Можливо, це народження нової команди. Буду радий.
Не для годиться, а з натхненням, дякую організаторам з компанії Флагман і управляючим клубу рибалок «Відпочинок» у Соснівці за чудовий фестиваль, організацію якого варто ставити в приклад. Окрема подяка за призи.
https://www.youtube.com/watch?v=sUoKC80Rc0o
За тиждень мене чекає Барабой. Кубок Одеської області. Потанцюємо?
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  22.jpg
Переглядів: 164
Розмір:  175,7 КБ
ID:	587696   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  24.jpg
Переглядів: 167
Розмір:  352,8 КБ
ID:	587697   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  32f905b40f1e.jpg
Переглядів: 164
Розмір:  137,7 КБ
ID:	587698   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  bf280310f0eb.jpg
Переглядів: 146
Розмір:  110,1 КБ
ID:	587699   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  d001e22fe712.jpg
Переглядів: 134
Розмір:  69,6 КБ
ID:	587700  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  35.jpg
Переглядів: 114
Розмір:  113,9 КБ
ID:	587701  

Востаннє редагував РИБФАК: 16.11.2016 о 11:26. Причина: доповнення
РИБФАК зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alexander82 (16.11.2016), bush69 (15.11.2016), dixi1 (16.11.2016), Drima (15.11.2016), frukt_off (18.12.2016), SergUA (15.11.2016), Suzuki (15.11.2016), Trolik (16.11.2016), киргиз (15.11.2016)