Перегляд одного допису
Старий 14.08.2018, 12:06   #1468
SHELBY1754
 
Аватар для SHELBY1754
 
Реєстрація: 17.03.2012
Звідки Ви: Рівне - Коростишів
Дописи: 58
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 37
Поблагодарили 25 раз(а) в 14 сообщениях
Так і качалку можна тойво, втрощити.
Користуюсь Хук 2-7х ts перешитим в повноцінну 7 з березня місяця, брав за 600 з хвостиком вічнозелених.
Перед купівлею їздив на виставку, щоб порівняти з ТІ в живу, тоді ж і визначився з придбанням.
Відходив я з ним вже більше півтора десятки рибалок, задоволений повністью, так є у нього моменти яких комусь  можливо не вистачає, які має ТІшка, для мене це не критично, основне це екран, якість картинки, у ТІшки,  моє імхо, навіть у приміщенні так собі, у Хук 2, навіть зараз на сонці все добре видно на екрані.
З налаштувань які робив, це палітри і трохи опустив контраст на структурнику, особливо не граюсь, більше часу приділяю риболовлі. На рахунок риби, все добре видно, де судак, де щука, а де біла риба, по рельєфу, то точно картинка  краща ніж у попередньої версії.
В процесі вибору прибору зрозумів одне, якщо хочеться більш-менш нормальний приборчик з бічним скануванням, то Хук 2 достойна річ, якщо хочеться мультиків і тд. і т.ін., то тоді напрягатись до HDS, ну ТІ взагалі ні про що,  як то кажуть, а якщо бічне сканування, то 7" то мінімум, а ідеально  9".
Все сказане моє ІМХО.
SHELBY1754 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bib67 (14.08.2018), Vitalya (18.08.2018)