Тема: СНАСТИ ч. 2
Перегляд одного допису
Старий 15.02.2022, 13:48   #1321
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.185
Сказал(а) спасибо: 2.781
Поблагодарили 1.842 раз(а) в 650 сообщениях
Цитата:
Допис від @ndrey k Переглянути допис
Алекс!1,
мені чомусь вбачається, що англ. Ocea правильно вимовляти Ошеа (на зразок Ocean), а не Океа, як частенько пишуть. Але то хай виправлять люди, що краще знають англійську )
За садок — не зважайте, то перепер із "В бой идут одни старики". Окунь зірвався з гачка і впав точнісінько у чобіт. Catch & Release наше все!

Мені вже на Харківському форумі підказали, що була ще одна генерація Ocea, про яку Ви згадуєте, і що на її базі створювали перший Хтюн, і що вона досі вважається трохи не еталоном мікрушної палки. Були до 3.5 і 5.5 г у 707 довжині. Хотілося б половити.
До Tict перейшов(створив?) хтось з майстрів UFM, правонаступниками їх називати не правильно — зовсім різний рівень і філософія, як КІА і Rolls-Royce.
Моє основне вудлище — Tict ic-74fs-sis і воно хардсолідне. Вклейка в Хтюн 20-го року значно м'якіша. Згоден, що вона дозволяє більше варіантів для анімації пасивних приманок, але в чутливості, особливо на покльовці, програє хардсолідному Тікту.
По тюльпану на Тіктах я давно не парюся. Мені також радили одразу замінити. Не послухав. Жодного перехльосту не було за 3 роки (тьфу-тьфу-тьфу) На лайтовому Thirty Four Advancement такий же тюльпан. Також два сезони без проблем. А от на палках із протизахлесними тюльпанами (Легенди Еліт), як не дивно, трапляється.
Ocean ( океан) произносится с траскрипции. как оушн. Соответственно, ocea будет произносится ОУШ(Ь). Да ладно, с тем английским.
Tict ic 74 FS-sis. В маркировке FS- Finesse Solid. Жёсткий карбон. По сути такой же, как старая финка GOFS 732ULS- до 5 гр . реальных. А этот кубик до 4-х, чуть длинней и строй немного иной. Это не 610 SS- Short Solid, он же хард солид. На 610SS при ветерке и смене приманке появлялась слабина шнура, а ветер задувал шнур за тюльпан и ранинги.
Из 10, 8-перехлёстов. А вот на Легенде кастомной с обливным тюльпаном и ранингами- никогда, от слова совсем.
С UFM оставим. Дело тёмное. Может залежи бланков ушли к Тиктам. Мне всё равно, хоть и сборка Китай. Меня в нём всё устраивает.
По 34-му. Лайта не было, а в УЛ забыл ужЕ . Мало юзал.
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням