Перегляд одного допису
Старий 26.05.2016, 22:40   #479
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Цитата:
Допис від Оzzy Переглянути допис
... там скорее всего реакция пошла с цементом, отсюда и аммиачный штын
Вибачте за оффтоп, та не можу змовчати - може кому буде корисним...

Три роки тому "купився на дешеву юшку" - звабили цяцянками-обіцянками торговців мастила "Хадо" на розлив з фірмових "кегів". При чому не на зупинці тролейбусу вони торгували, а у невеличкій спеціалізованній крамниці з фірмовим логотипом. Взяв на пробу літр моторного. Продавець запевняв - НАЙКРАЩЕ В СВІТІ.
Зрозуміло, що я не очікував чуда...

Мастило розпакував (літрова пластикова баклага) в гаражі, намішав бензу на пробу п"ять літрів.
В роботі двигуна нічого незвичного не відчув, але...

Коли через два тижні намагався змішати ще п"ять літрів - був шокований. Відкривши баклагу з мастилом, яка простояла весь цей час (повторюю - всього два тижні) в гаражі, від згаданного аміачного штину ледве встояв на ногах. Лише за декілька хвилин гараж заповнився таким повітрям, що складалось враження ніби я в загальному туалеті піонерського табору радянських часів...
В мене не вистачило сміливості те мастило потім використати навіть для змащування лиж - вилив.

А потім десь вичитав (здається навіть у нас на форумі), що навіть легкий запашок амміаку від мастила то є перша ознака того, що воно "ліве", набодяжене неідомо з чого...
D.J.Owl зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням