Перегляд одного допису
Старий 25.09.2018, 15:53   #132
Yuriy_Mityay
 
Аватар для Yuriy_Mityay
 
Реєстрація: 21.04.2014
Звідки Ви: Киев
Дописи: 146
Сказал(а) спасибо: 4
Поблагодарили 139 раз(а) в 10 сообщениях
The river is beautiful in autumn

Відкриття осіннього сезону вдалося
Все починалося не дуже весело. Зранку надішли хмари, піднявся вітер, похолодання. Остаточно вирішив йти на річку десь аж о десятій. Спочатку намагався обловити перспективне гілля дерев над водою за допомогою мікроколивалок і кренків, але безрезультатно. Потім змістився на більш вузьку ділянку річки, де було трохи глибше. Вирішив почати обловлювати з нового ріджа 35. Перший закид - глухий зацеп - відірвав.
Ох як мені ця річка... Був тут мінімум 3 рази влітку, ніодної покльовки. Але я не здамся. Кажете, голавлик як форель?.. Ну тоді тримай мою улюблену форелеву вертушку. Перший закид нової приманки - покльовка - і там є риба! Невже це він, той кого я хотів піймати на цій річці років 10? Ех, ні, це смугастий...



Ну нічого, це взагалі перша риба на цій річці, тож не погано. Спробую ще. Закид апстрім, але трохи під кутом, доводжу до русла і є! Мабуть знов окунь. Підводжу до берега і радощам немає меж - нарешті я піймав його.

]



Невеликий, але такий довгоочікуваний! Швидка фотосесія і рибка поплила підростати.
А потім десь за годинку, не відходячи з місця, на одну й ту саму приманку впіймав ще 3 голавлика, один з яких під 400 грам, ще одного окуньчика і карасика (взагалі мене здивував). Також близько 5 холостих покльовок.
Вийшло сонце, кльов десь подівся, тай не може стояти стільки риби на одному місці, всіх кого міг я піймав.
Емоцій вдосталь, ловити сильну рибу на форелеву палку до 3 грам це кайф. Навіть не піду шукати інші місця, для мене це і так величезний фарт. Дякую тобі, річко, за гарний настрій!

P.S. Трійники зі спиленими борідками, вся рибка попливла додому підростати.








Yuriy_Mityay зараз поза форумом  
28 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей