Перегляд одного допису
Старий 26.09.2014, 16:15   #122
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
ночі стали зовсім холодні, а в день ще комарі по кущам чатують. вирвався в пошуках сома, а там як Бог дасть.
костюм сівша сімьорка, носки зимні і перчатки 5мм, хоча ще можна і в х.б. місця виявились цікаві і більш менш насичені дрібною рибою. стояла пара судачків невеликих на крутому схилі, якби не гілля то здається попадали б з склону. і що вони там цікавого знайшли є місця і цікавіші з моєї точки зору. знайшов пару місць з сомиками, правда зовсім незачотні, все чекав, що ось-ось з"явиться якщо не папік то хоч старший брат. деякі зхвильовано тікали, а інші ніби відчуваючи що це не за ними, показували себе у всій красі плануючі між затопленим гіллям. відплавав години 2-3 з залікового лише щучка кілограма на два втікла і маренка на кілограм залишилась лежети на боку, влізла між гілля на течії, взагалі вся риба стояла в таких дивних місцях-ех я б їх би розселив по людських місцях.
за поворотом заходжу ззаді завала, як вияснилось просто гілка на поверхні, а під нею течія. і знову якась неординарна картина, при нирку помічаю що навколо мене косячисько риби, підлящики до 400 гр, голоані з язьками до 700 гр., просуваюся далі, а їх там тисячі і не сильно розбігаються. зачепився за цю гілку, вз"яв пару більших і на вихід.
підвів так сказать підсумки: риба була в самих неочикуваних місцях, з"явилися маленькі сомки малиб бути й більші, ну будем шукати, а поки що на копчення буде.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3746.jpg
Переглядів: 306
Розмір:  197,1 КБ
ID:	379306   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3753.jpg
Переглядів: 378
Розмір:  148,6 КБ
ID:	379307  
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
33 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей