Перегляд одного допису
Старий 08.07.2015, 18:27   #2526
Ben
 
Аватар для Ben
 
Реєстрація: 06.12.2009
Звідки Ви: м. Тернопіль
Дописи: 1.085
Сказал(а) спасибо: 157
Поблагодарили 65 раз(а) в 44 сообщениях
Цитата:
Допис від D.S.V. Переглянути допис
А тут палка о двух концах
Собираетесь удочкой до 10-ти грамм ловить в коряжнике?
Плюс - чем толще шнур, тем больше у него парусность, тем тяжелее нужна приманка. Как-то так мыслю
У меня на барашке PE-EGI ULT 0.8. На разрыв заявлено до 6-ти, в реальности где-то 4.5 (на узле). Тонкий, довольно жёсткий, скользкий шнур. При лёгком ветре (бриз?) можно ловить от 4-х грамм + тоненький офсет + 2 дюйма приманка. В штатном комплекте только подшипники заменил на AIR от ежей. И всё.

Это к тому, что может ничего не тюнить? А?
в мене шнур 0,6 южк апгрейд 8, в руках ще не тримав, але вроді теж тоненький :-) Основна причина такого шнура, щоб не було відстрілів при силовому закиді (а то вже відстрилив воблера за 300грн, при чому не на бороді)
так ось, планую ловити в основному в діапазоні 3-10г... зараз даний комплект (альдебаран+ сінапс бфс до 10) в мене нормально кидає від 4г воблери та від 3г+приманка силікон. При чому 4-5г кидаю десь на 18-22м, а хочеться добавити ще трохи, ну і у вітер хочеться більшого комфорту і дальності. А ще буває кидаю блешеньки пегас та батерфляй вагою 2,5г... то тут дальше 10м не виходить - і то один з 5 закидів нормальний...
Висновок такий: ловити я буду не лише орбітами 65, і хамсінами 70, хоча ними теж ловлю, тому потрібно щоб було комфортно ловити як тим так і лекшим...
Ben зараз поза форумом