Перегляд одного допису
Старий 22.11.2017, 11:43   #1108
ILV
 
Аватар для ILV
 
Реєстрація: 08.04.2011
Звідки Ви: Украина, г. Тернополь.
Дописи: 186
Сказал(а) спасибо: 321
Поблагодарили 289 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від vw-plus Переглянути допис
Можете сказать свои настройки всех тормозов при забросе воблеров (например орбит/ варуна ) . что то не могу с ней подружиться ! уже как год юзаю - а дальность заброса не радует . использую ее с Poison Adrena 166M . намотан флюр . у меня осевик отпущен / центробег включен 1 и внешняя регулировка 1,5 - 2 . вроде и заброс уже поставлен - не могу понять что то перетормаживает ее ...
А шпуля стокова? Я на жаль із стоковою ні разу так і не пробував, використовую тюнінгову від КТФ. Скажу чесно рідний тормоз мені теж не подобається але на малих воблерах 3-5 грамів. А такі великі і важкі воби які використовуєте ви мають летіти дуже добре. Мені дуже дивно як один тягарець може занадто гальмувати рудру на важкому флюрі. Я один тягарець навіть на шпулі КТФ ніколи не використовував мінімум два. Все що важче 5 г летить дуже добре. Мої налаштування це два тягарця і зовнішній регулятор вже підлаштовую по ситуації, осьовиком забираю люфт. На дальність не жаліюся. Але для мене нормально для воблера типу рудри це 30м якщо 40м то це вже далеко.
ILV зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням