Перегляд одного допису
Старий 15.03.2013, 14:45   #73
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
на днях глянув на метеопрогнози і вирішив катнуть понирять в передчуттях що ця непогода може затягнутися, сьогодні бачу що первий раз вони не помилилися. напарника не знайшов тому поїхав сам.
з ранку йшов сніг з дощем, туман але баули вже наготовлені тому в добрий путь.
в таку непогоду ще й сам вирішив далеко не їхати, в болото не пхаться, вибір був однозначним тільки в Залупинск. дорога через ліс чим блище до місця дислокації ставала все більш не проїздною, машина йшла в натяжку тручи пузом по снігу+ дощ розмивав коліїї чим і робив їх глибшими.
над водоймою стояв сильний туман-горизонт відсутній. беру компас, запасний ліхтар. одне було приємне не було великої хвилі. туман не давав можливості зорієнтуваться на місцевості, я ходив кругами, потрапляв в свою муть лише хвилі поступово відносили мене. знайшов судачка, як рак зарився, під невеличкою гілкою зробив в мулі підкоп. в іншому місці зігнав окуньків з пенька, а ті в свою чергу зполохали судака, сам його не бачив але по місцю і муті вважаю що саме так.
в обід туман став спадати чим і полегшив моє повернення на берег. видимість нормальна, під ліхтар 1,5м., судачок 3,3. оскому зігнав на пару днів поки непогода.
Удачі!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Зобр007.jpg
Переглядів: 248
Розмір:  75,9 КБ
ID:	253181   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Зобр008.jpg
Переглядів: 279
Розмір:  53,5 КБ
ID:	253182   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1996.jpg
Переглядів: 393
Розмір:  100,7 КБ
ID:	253183  
Radul зараз поза форумом  
61 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей