Перегляд одного допису
Старий 25.12.2008, 13:48   #36
RomkoV
 
Аватар для RomkoV
 
Реєстрація: 26.05.2008
Звідки Ви: Львів
Дописи: 30
Сказал(а) спасибо: 214
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Я в ультралайті порівняно недавно, з кінця 2006 року. Позаминулий сезон познайомився з колегами по діагнозу і попав на хвилю накупився різних вобів.... навіть толком всіх непробував. Ловив 2007 сезон на L-Minnow 44, ММ-38,Rigge 35F і салмовські Хорнети і Тіні досить вдало. В цьому році вирішив відкласти вищевказані модельки і впиратись в нові необкатані. Ось шо в мене вийшло:

ОКУНЬ
1.Smith Panish 55 F Довжина:55мм Вага: 3г. Тип: Плаваючий Колір:26 форелька з чорною спинкою.або Daiwa Presso Minnow 6F Довжина: 60мм Вага: 3.2g Тип: Плаваючий Колір: прозора форелька
2.Smith Shirasu Minnow 48 Довжина: 48мм. Вага: 2.2г. Тип: тонучий Колір 07. Уклєйка
3.RIGGE 56F Довжина:56 мм, Вага: 2,8 г, Тип: плаваючий Колір: 840
Міняв Smith Panish і Presso Minnow (дуже вони мені подібні) результат не змінився, тому вони ділять першу позицію. Всі воблери смикинг, просто вчився в цьому році твічити.

ГОЛАВЛЬ
1.Smith Camion Shallow Runner Довжина: 32мм Вага: 2.5г. Тип: плаваючий, Глибина занурення: 0.8м Колір: Коричневий
2.Tackle House elfin Cricket Довжина: 37мм вага: 2.0г. Глибина занурення: 0.2м Колір:Matt-Black
3.DAIWA S.C.Presso KP Crank Довжина: 35мм, Вага: 3.3г., Тип: Плаваючий, Глибина занурення: 1.0m Колір: зелений матовий
Всі, крім Cricket рівномірна проводка, а кузнєчік вів смикінгом, або проводка із зупинкою, покльовка восновному коли починає рухатись після паузи.

ЩУКА
1.Ужгородський стік
2.Pontoon 21 Cheerful 40F Довжина:40мм., Вага:2.5г., Глибина занурення:0.5-1.0м. Тип: плаваючий Колір: R10 Сhartreuse Yamame Tiger
3.Jackall TinyFry 50 SP Довжина:50мм., Вага:2.7г., Глибина занурення:0.5м, Тип: суспендер, Колір: натурал ayu і світлий з коричневою головою
Стік справно працював ціле літо, Пантун рівномірна повільна проводка. Тіні фрай ривкова проводка з дооовгими паузами, покльовки на паузах.

ПІДЛЯЩИК
1.Tsuribito Baby Minnow Crystal 30S Довжина:30мм. Вага: 1.3г., Глибина занурення: 0.3-0.9м., Тип: тонучий, Колір: 545 CHERRY PINK RED
Взагалі, то було купання нових буратін, я читав що підлящик клює на блешні, але не ловив. Проводочка дуже повільна із зупинками, було зловлено 3шт.

ПЛОТВА
1.Tsuribito Baby Minnow 30F Довжина:30мм. Вага: 1.1г., Глибина занурення: 0.3-0.9м., Тип: плаваючий, Колір: 525 3B чорний з червоною ж...
те саме шо з підлящиками))) але проводка ривкова, взагалі відкрив для себе ловлю білої риби на спінінг в цьому сезоні.

КРАСНОПІРКА
1.Tackle House elfin Minicicada Довжина: 37мм, Вага: 2.0г., Глибина занурення: 0.2м, Тип: плаваючий, Колір: Matt-Black
2.Jackall TinyFry38 SP Довжина: 38мм, Вага: 1.5г., Глибина занурення: 0.5м, Тип: суспендер, Колір: bronze green
Ну ця рибка мені і раньше попадалась але входу були Маньячки. Цикаду вів рівномірно, просто попав на активну краснопірку і відловився. Шакала вів ривковою проводкою, враження таке шо при спокійні безвітряній погоді працювала цикада, коли був вітер - 38-й тініфрай. Отаке.

Непонятка року:
Jackall Baby Bunny Довжина: 30мм, Вага: 3г., Глибина занурення: 0.3м, Тип: плаваючий, Колір: натурал ayu
Дуже мені сподобалась буратінка і на проводці гарно грає. Навіть було декілька виходів щучок....але так і не розловив, бум іскать )))

Залишилось ше багато нерозловлених моделей: бафет, чаббі, бебі хіккорі, мітси..... коротше роботи непочатий край

Всім успіхів.
RomkoV зараз поза форумом