Перегляд одного допису
Старий 04.04.2024, 10:37   #2580
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.041
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 556 раз(а) в 252 сообщениях
Цитата:
Допис від KLM Переглянути допис
Ні, майкрофолай цікавий тількі одним параметром - мінімальними втратами на вузлі. Але це пояснює, чому він популярний. Маючи досить посередню розривну, він компенсує це тим, що на вузлах вона майже не втрачається. Ну і ціна
Я звернув увагу на цей MicroFly, як на дуже бюджетний варіант для початківців. У яких частіше всього перший спіннінг це L або ML і відповідно часто шнур #0.6. При цьому вони часто економлять на катушці. що має наслідком псування шнура.
Що стосується параметрів міцності, то в мене є деякий скепсис в результатах цих новозеландців ( до речі я їх відразу визначив, як австралійців). Наприклад я сумніваюсь. що цей MicroFly практично не втрачає міцності на вузлах, чудес не буває. Скоріше всього абстрактна міцність у них виміряна не вірно. Також я не згоден з їхнім трактування абразивної стійкості і відповідно методом її визначення. Але для нас важлива не абстрактна міцність і навіть не абразивна стійкость, а якраз міцність на вузлах.
І для мене головне це був реальний діаметр шнурів. Тут їхня інструментальна методика не викликає питань і значить результати можна прийняти.
В будь-якому випадку . китайці прогресують і роблять PE шнури дуже доступними для широко кола рибалок. Наскільки мені відомо, в Китаї виробляють UHMWPE волокно. як по ліцензії DSM під торговою маркою Trevo, так і по власній технології під маркою Doyentrontex. На жаль характеристик цих матеріалів не знайти. Але якщо Trevo можна вважати аналогом Dyneema і японського Izanas, то з Doyentrontex нічого не зрозуміло. Тим більше, що теж саме волокно Dyneema є різних марок з різною міцністю. Наприклад є SK60 і є SK75, яке на 25% міцніше. Є ще і більш міцне SK90/99, але воно не йде на риболовні шнури.
Було б добре, якби китайські продавці шнурів вказували марку волокна Trevo чи Doyentrontex, але в будь-якому випадку, горді заяви. що їх товар вироблено з японського волокна можна вважати 100% блефом.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням