Перегляд одного допису
Старий 17.10.2021, 12:07   #89
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.080
Сказал(а) спасибо: 21.930
Поблагодарили 16.023 раз(а) в 1.631 сообщениях
Нещодавно за допомогою організації [[Ссылки только членам профсоюза. ] відправив нашим бійцям 30 літрів тосолу...Виявляється,що наша техніка потребує тосолу дуже і дуже багато і ця рідина у шаленій шані.Враховуючи те,що автомобілі великі(КРАЗ і УРАЛ),то і тосолу треба немало і мої 30 літрів виявилися краплиною у морі.Тож хлопці просили ще.Якщо у когось є можливість переправити їм цей самий тосол-буду ДУЖЕ вдячний.Треба багато(не менше 100 літрів),але якщо кожен відправить потроху-якраз і назбирається потрібна кількість.
Якщо хтось хоче допомогти,то потрібнот відправити саме тосол,а не гроші на картку.Справа в тому,що я до кінця місяця буду знаходитися з сином в санаторії на реабілітації,а там настільки драконівські порядки,що навіть в ліс погуляти не відпускають.Не говорячи вже про те,щоб кудись звідти виїхати.Так що якщо є бажаючі допомогти,то пишіть мені в особисті повідомлення.

Ну а якщо є мегаспонсори,то ті ж "Крылья феникса" просили для ССО ось такий [[Ссылки только членам профсоюза. ] і ось такі [[Ссылки только членам профсоюза. ].Хлопці тренуються в Очакові,стрибають з висоти .Фотозвіт обіцяють бомбезний.
Долучені зображення
 

Востаннє редагував Tsar: 17.10.2021 о 12:29.
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
dimich-ck (15.08.2022), Фотокор (25.10.2021)