Перегляд одного допису
Старий 28.03.2016, 23:02   #304
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.932 раз(а) в 610 сообщениях
реінкарнована "мертва голова" а саме Shikari IS-661, 2-6 лібра по жилці, 2-7гр по приманці, Борисович зустрічай
[[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ] [[Ссылки только членам профсоюза. ]
Замовник послухав моєї поради стосовно використання та поєднання матеріалів, а саме береста+чорний морений дуб на гайках та на баті. На мій погляд руківя вийшло все таки не таким жирним як я собі думав, тим більше це мій перший досвід в роботі з берестою і дуже сумніваюсь що ще колись з нею буду працювати. Сама робота мені теж не дуже до вподоби, процесом насолодитись не встиг так би мовити, за останній місяць було зібрано 5 вудок це при тому що я збираю вудку на протязі року, а в особливо важких випадках і 2 (тому і фотки безпосередньо в місці передачі вудки, тобто на воді тому звиняйте за не студійні фото ще й фотик почав кумарити )
Старий деколь зняв, але з бланком нічого не робив (тобто присутні сліди від старого деколю) все через брак часу, ну і новий власник не наполягав щоб придати лоску вудці.
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
34 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей