Перегляд одного допису
Старий 21.12.2014, 18:23   #131
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Red face Моя перша трофейна щука ...

Вчорашня інформація про те,що сьогодні,в неділю,в мене будуть справи по роботі, повністю знівелювала будь-які плани щодо риболовлі,а це,в свою чергу,настрою не додало. Але,прокинувшись вранці,зрозумів,що "може й воно добре",бо на вулиці дощ,слякоть,несамовитий вітер,та ще й холодно (2-3 градуси тепла за Цельсієм). Тому сніданок,телевізор,інтернет,новини,рибальський форум і ін. в очікуванні телефонного дзвінка по роботі,але .... глухо ... В черговий раз з підійшов до вікна,переконався в огидній погоді,глянув на годинник,котрий показував 12.07 год.,дай,думаю,ризикну,і поїду покидаю трошки своїм мульткомплектиком,бо щось мені вкотре підказує,що в реальних умовах наберуся більшого досвіду,ніж переглядаючи відео з "ютьюба" ... Про всяк випадок, беру з собою "біловоротнІчковий" варіант одягу,якщо викличуть по роботі і гайда ...
Критерій вибору місця в мене надзвичайно простий-чимнайдалі,щоб не зустрічати на березі ріки "куканщиків",рагулів і ін. нечисті,якій тільки того й треба,щоб поживитися з того,на яке воно немає ніякого морального права,бо жоднх зусиль для примноження водних ресурсів не доклало ... Тому,проїзджаю сам собі спокійно 108 кілометрів,і ось-ріка,корчі,дощ,вітрисько,грязнюче авто і ...... думки:якого милого тобі,Тарасе,вдома не сиділося ?!
Зібравши рибальський комплект,"зашнуровавши" від вітру все, що можна на одязі,несу своє тіло на берег річки. Щось там собі кидав,жбурляв,ніякої реакції з боку представників водного світу моєї невеличкої річечки не було. Лише одна думка гріла серце:ось тепер я точно переконаний в тому,що недарма,в свій час,потратився на правильну одежу і взуття,бо ніякого дискомфорту,не дивлячись на негоду,не відчуваю.
Чергова проводка,під час якої,як зараз пам'ятаю,повертаю в сторону лице,приманка десь на середині річки,чіткий,але абсолютно не сильний "тюк",підсікаю-Є ...
І щось таке доволі немаленьке,яке вийшло відразу на повнрхню води,крутнуло хвостом і сховалося назад ... Думаю,мінімум кілограми три. Але,коли почав вести "теЄвОО",то воно йшло більш-менш до берега спокійно,але важкувато і весь час під водою,іноді заставляючи фрікцион катушечки подавати йому шнур. Коли підвів до берега і побачив,то в мене затряслися руки від радості чи хто його знає чого,бо я таких щук ще не ловив ніколи. (Відволічуся і скажу,що повноцінно на джиг почав ловити лише в цьому році,і раніше мене ніколи щука не цікавила,в принципі.)
Лише одна думка майоріла:хоть не втечи,дай зважу. І не втекла,і "зважив",вірніше зробив спробу. В мене захват Бога Гріп 315,максимальна межа для зважування якого становить 15lb,то він провалився вмить до кінцевої поділки і все,заміряв довжину,яка становила рівно 89см (спеціально покажу одне дебілкувате фото з чоботом,щоб розмір було краще оцінити),щука надзвичайно жирнюча і красива,наклацав,перебуваючи в паніці,на телефон і відразу відпустив назад у річку,адже їй ще діток народжувати,тому стрес хоть якимось чином потрібно мінімізовувати. Саме сьогодні,вперше в житті,пошкодував,що був сам і не було кому сфотографувати гарно,оскільки це того варто. Це моя ПЕРША,реально трофейна щука !
Потім піймав ще одного недомірка малесенького,почало вечоріти,і я полишив ріку до наступного разу.

ФОТО ЛИШЕ ДЛЯ ТИХ,КОМУ ЦІКАВО !!!



Dohtur78 зараз поза форумом  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
dronik (24.03.2015), Eugene_Goroh (07.01.2015), HOOK (20.03.2015), mishok (20.04.2015), TaraSkin (12.01.2015), Косячок (23.01.2015), Снежек (02.02.2015)