Перегляд одного допису
Старий 15.01.2016, 00:19   #10
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 449
Поблагодарили 3.930 раз(а) в 610 сообщениях
Цитата:
Допис від Inor Переглянути допис
Толя, для того что бы сделать объективный вывод надо, что бы в ХП принимало участие достаточно большое количество приблизительно одинаково подготовленных рыболовов с приблезительно одинаковым набором приманок. А сколько человек участвовало в ХП колебалок 2014 - 7. При том, ловили они разными моделями. Я уже не говорю о расцветках. Ни о каких объктивных выводах в таком ХП и речи быть не может. Одно дело когда приманок было мало. Тогда Юра мог делать замечательные обзоры по приманкам хит парада. А сегодня это уже не дестки, а сотни моделей. И я незнаю такого человека который пожертвует своим личны временем.
По этому думаю что для начинающего рыболова будет значительно полезнее регулярно читать отчёты о рыбалках чем неполноценный ХП.
абсолютно згоден, основна проблема - мала кількість дописувачів але на мою думку найбільша проблема що дописувачі не дотримуються регламенту (не більше 3-х приманок на рибу) ніякого "ентузіазму" не вистачить щоб прочитати повністю опуси Юри (cooken) тим більше звести їх в статистичну таблицю звідси мабуть і небажання витрачати час на підбиття підсумку.
а приманок якраз зовсім не багато, нажаль і виробники не особливо щось нове випускають, і економічна складова для нас теж має місце, та й самі англєри прикіпають до приманки та й ловлять рибу (нафіга щось міняти, коли ми їдемо саме за покльовками і за рибою, ми ж не простафери що зобовязані вивчати та просувати нові моделі ) та й самі місця ловлі як правило однакові, а звідси і приманки теж однакові, так що можливо і дійсно ХП своє віджив, хоча шкода, щиро шкода
tosi зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Cooken (15.01.2016)