Перегляд одного допису
Старий 20.03.2024, 13:13   #3184
Banned
 
Реєстрація: 20.10.2023
Звідки Ви: Київ
Дописи: 122
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 59 раз(а) в 36 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Згоден з вами,але більшість з нас крім фавориту та азури,ну може шимано і не чули більше нічого.Але все ж таки особисто я вважаю,що треба купляти нові спінінги.Та й у японці,хоча принципі як і усі ретромани задирають ціну на спінінги "як вже таких більше не буде" до неба.Ну і отримати"кота в мішку" - дуже великий шанс.Приклад : я шанувальник Apia,мої однодумці останні роки всі гонялись наприклад за Apia Legacy SC Blue Moment 77ML,а тут декілька тижнів вийшли нові GRANDAGE LEGACY з такою ж моделлю.По ціні +- однаковою з моделлю 2013 року.І таких прикладів безліч.....
Я не маю якихось забобонів в частині пошуку золотого грааля. Беру те що треба під конкретну риболовлю. Адже вибір у мене є. На аукціонах доволі часто з'являються нові вудлища, але старої генерації, котушку бувають теж. Бачив твіна 2002 року за доволі приємний кошт. Стримало те, що головної пари під нього вже нема. Треба моніторити, якщо є таке бажання. Можна знайти будь-що.
Повторна ліквідація за власним бажанням зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням