Перегляд одного допису
Старий 31.12.2013, 21:17   #288
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
поки є час вирішив черкнуть.
сказала кума на св"яткування Нового Року без судака не приходь. з ранку пораніше стартую. дорога покрита паморозью, туман, видимість біля 50-70 м.
при обгоні хлібовозки в самий не підходящий момент з"являються навпроти фари, тормозить не можна понесе, мусив маневрувати на ліве узбіччя добре що було місце для маневру. пристроївся знову ззаду і помаленьку поїхав. на березі виявив пробите колесо. щось такий початок дня мені взагалі не подобається.
прикупив собі піддівку-трико, на неї костюм натягнув з немалими усилями але все гарно сіло. водичка порадовала прозраком, знайшов в корчі гарного окунька на кіло, з рота торчав хвіст свіжо зїдженого товстолобика. по верх корневищ непоспішаючи прогулювався судачок, поки він не прийняв спробу зникнути я його акуратно пришпилив, виковиряв гарпун з другого нирка на що й несподівався. нирялка затяглась на 5 годин але останню годину ледве виплавав, пішло подразнення ніг від сечі, ніби через гульфік все виходило , а десь всеодно потрапило під костюм, можливо ізза піддівки.
на шиномантажі поки викручували шурур видивився "Наша мама горомко плачет..." виклав фото нижче.
надіюсь все погане закінчиться сьогодні в цьому році і в кума неув"язну в салаті.
з наступаючим Новим Роком! нехай Вас всіх Господь Бог охороняє, ангел хранитель ніколи не покидає. крепкого здоров"я, щастя кохання та добра!
Удачі!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_2957.jpg
Переглядів: 180
Розмір:  124,2 КБ
ID:	320333   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_2960.jpg
Переглядів: 191
Розмір:  177,4 КБ
ID:	320334   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_2961.jpg
Переглядів: 176
Розмір:  100,6 КБ
ID:	320335   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_2878 - копия.jpg
Переглядів: 232
Розмір:  113,3 КБ
ID:	320336   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Зобр001.jpg
Переглядів: 235
Розмір:  174,3 КБ
ID:	320337  

Radul зараз поза форумом  
33 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей