Перегляд одного допису
Старий 20.08.2018, 13:48   #81
Docklfar
 
Аватар для Docklfar
 
Реєстрація: 17.04.2012
Звідки Ви: Одесса,Хмельницкий Библиотекарь
Дописи: 210
Сказал(а) спасибо: 513
Поблагодарили 2.037 раз(а) в 87 сообщениях
Нарешті нормальна рибка)

Нехай кількість не радує, але якість з'явилась.
Літо, жара. Де тормоклін не знаю, рибка стоїть на 9-10м, на плато. Ніколи раніше не ловив на цій точці, можливо мало пробував, можливо раніше вона сюди не виходила.
Смаки в рибки розгулялись, вона хотіла приманки 4”+, сусідні екіпажі всі ловили на 5”+, треба доповнити колекцію і такими “сосісками”.
Крутий судачок, на 70см до рекордів 2018, тільки щось фото не вийшло таке файне, треба було руки витягнути)


Далі круті окуні, які були відпущені, ще трішки та й досягнуть кілограмової ваги, а в наш час - це вже реальні трофеї.


На жаль, настрій риби швидко змінився, та наступну добу на воді ми майже не бачили рибки, але початок так зарядив енергією, що не хотілось випускати спіна з рук.

Попереду 3 вихідних, потрібно закупити парочку великих приманок та купити нормальних “американок” ті, що в мене(антиреклами робити не буду) , за цей день розігнулись ДВА рази, обидва на рибі, дуже не люблю такі моменти, коли програєш боротьбу з рибою через факти на які з легкістю міг вплинути, просто купивши трішки дорожчі застібки(((
Docklfar зараз поза форумом  
102 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей