Перегляд одного допису
Старий 24.10.2016, 15:02   #60
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
Змагання: "Хрінники 2016" другий тур.

прибули на місце, база "Мотор", шикування, інструктаж і в воду. були із Рівного, Ковеля і Нетішина. погода дуже вітряно з мрякою, "мжичка" по народному. запливало десь біля двадцяти чоловік. не дивлячись на тиждень сильно дуючого вітру прозрак радував очі.
при старті я вибрав не той напрямок, не хотів лізти в натовп і гнатись на перегонки, але гнатись прийшлося всеодно. проплававши деякий час зрозумів, що не там я шукаю рибу, на кукані був окунь взятий на руслі і щучка. переслідував ляща але той ніяк не підставлявся. розвертаюся і з одного краю в інший. вийшов на пристойніші місця і відразу взяв карасика на 1,6, потім з"явилася і щука. я в цей день більше 3 кг не бачив, а от карасиків на грані заліку вистачало але не чіпав, видивлювався плотву та що крупніша, як не дивно ні одну не промахнув з вибраних, але не довго щастя тривало, розбився поршень і я вже не взмозі зарядить, ще один раз зарядив вперши ружжо в корягу і збив з місця поршень грузом, цей постріл приніс ще одну рибинку, більше такої лафи не було, виліз на берег за години півтори до фініша, там люд вже теж по троху виходив але від того що не було риби. після заміни поршня все стало на свої місця, ружо запрацювало, але в воду заходить було пізно, тим більше не було черги в гарячий душ.
була не лише риба на куканах, а й находки не зовсім рибацького характеру.
зважування






поки підбивалися бали і підсумки за два етапи

народ ділився враженнями і робили фото на пам"ять.




ну і по троху готувалися до вечері


а за тим і нагородження, Мамайчук отримав додатковий приз за саму велику рибу: амур 13.3, якщо пам"ять не підвела.





Федір Максютенко- теж форумчанин і наш місцевий ліхтарний майстер.


далі знову кухня: уха, барбекю ітд...
і прозвучала фраза

ось так і проводили вечерю при перегляді відео з обговоренням та спогадами.


наша Рапаела Михайлівна




наступного дня фартило ще менше але один трофейчик був за 6 кг. обнімони проваджання і дорога до дому. все пройшло як завжди чудово але дуже швидко. дівчата теж не лінувалися і ліс віддячив їм за свою наполеглевість чудовими грибами рядовки.






перепрошую в модераторів за те що вийшов за рамки дозволеного, виправлюсь

Востаннє редагував Radul: 24.10.2016 о 15:12.
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей