Перегляд одного допису
Старий 26.11.2021, 15:45   #788
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.192
Сказал(а) спасибо: 1.570
Поблагодарили 2.112 раз(а) в 844 сообщениях
Ну, не витримав я таки напору взяти собі одночасника. За все життя було їх два - унцовий St.Croix Avid 60MHF та Legend Elite 66MF. Все було круто, подобалось, але на той час в транспортуванні були проблеми (не було авто). Пройшло з того часу років десять.
Після того було море, ні МОРЕ прутів та катушок.
І, таки, мене додавили... Оскільки зачепив мене його величність судак, ще й на течії, то й прутика довелось покріпкіш узяти. З подачі товариша, на око впав майже топовий Evergreen Kaleido Inspirare GT IGTC-71MH Super Stallion GT в довжині 2.17м та тестом 10-84гр.
Легесенький, лише 132 гр для трьохунцового прута, ідеально збалансований (не відчуваєш різниці в руці між катушками вагою 160гр та 220гр.).
По строю - складний стрій, ближче до регуляру, дуже податливий на закиді. 10гр + 2,8" Crazy Flapper досить пристойно завантажує бланк. Така ж точно історія з вагою 60гр+4". Жодних питань. Зі славнозвісною "чуйкою" все ідеально, десятку вже чути в умовах без сильного вітру.
Не знаю, як так Вічнозелені мудрували з графітом, проте, поєднання 40Т та 1100G видали дуже цікаву річ: Підсічка - без питань навіть на вибросі. Незалежно від розміру риби, бланк відпрацьовує однаково, гнеться ідентично на 500гр та на 1500гр судаках. Ресурсу стримування там ого-го.
Було дві-три рибалки джигових з ним вже, подружив з Daiwa 21 Steez A TW HLC.
Щодо воблерів - без питань ковтає все від 110 орбіта і до каравана з Рудр, ніяких питань. Дуже цікава проводка, при ривку бланк наче сам доводить воблер, даючи йому пустити глайд в сторону, десь схоже я бачив при ловлі флюром.
Невеличка ложка дьогтя - можливо, хотілось би ручку сантиметрів на п'ять коротшу для воблерів. Але то справа звички. Є модель з іншим руків'ям, але вона на добрих півтори сотні дорожча.
Всі інші приманки (спінербейти, чатербейти, кренки) - це його стихія.
Що по факту, одним реченням - кращого універсалу в такому ваговому діапазоні годі й шукати.

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Підемо далі. Оскільки під патик було замовлено тубус, а йому одному там досить сумно, було прийнято рішення щодо ще одного для річок поменше.
Тут вже психонув. Evergreen Kaleido Inspirare Cougar Elite 7 RS, IRSC-70MF-SXF. Спортивна версія, на торзайтах, топовою пробкою, 5-шаровим графітом. До речі, це одна з перших вудочок на ринку, виконана без швів. Тобто, шва вздовж бланку можна не шукати. Не знаю, як вони це роблять.

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Довжина - 2.13м, тест 5-28гр.
Поки що на перший раз також поставив Steez HLC, але буде інший кандидат (50/50 Metanium 20/ Zillion 21).
Стрій прута. Спочатку, тільки розпакувавши, потрусив, думаю, що за шланг з живим кінчиком? Довелось все кидати та валити на воду. При встановленій катушці, протяшнутому шнурі через кільця все встало на свої місця.
Джиг - ідеально від 5гр+3" і до ... поки пробував 15гр+3". Думаю, набагато вище. Ідеально виражений джиговий кінцевий стрій, з правильним кінчиком. Кайф. По чуйці - 3,5" досить об'ємний Deps Beckon Craw з мінімальною огрузкою 5гр - чітко цокав по піску в руку. І це на унцовому пруті.
Воблери. Побачивши цей кінцевий стрій, який я не дуже люблю на воблерах, вирішив таки спробувати. По закиду все добре вантажиться, кидає, проводить будь що грам від восьми, мінімум пробував - 80 орбіт, проте відчувалось, що навіть легші приманки не "пересмикуватиме". Поліз угору по тесту. Тут був сюрприз. Ну, по якому воблеру у нас всі міряють прути? Правильно, по Рудрі 130. Закид, зрозуміло, без питань, а от твіч мене вразив - прут з кінцевим строєм на твічі став жорстким РЕГУЛЯРОМ! Просто жесть.
Ну, Балісонга вудочка теж ковтнула без питань. По відчуттям, це буде верх можливостей, на Лонг Біллах, скоріш за все, вже підвалюватиметься.
От десь так. Жаль, скоро лід стане. Хотілось обкатати по воблерах, але, подивимось.

[[Ссылки только членам профсоюза. ][[Ссылки только членам профсоюза. ]

Підводячи підсумки, скажу: ніколи не було прутів серії Калейдо, проте, вони - це щось абсолютно інше, абсолютно нові відчуття від роботи бланків, чого раніш не бачив (хоча, мабуть вже за півсотні різномасних прутів уже перевалило, що були в руках). Всі вони виготовлені виключно в Японії.
Коротше кажучи, круто. Рекомендую! Не шкодую ні про єдину витрачену гривню.
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей