Перегляд одного допису
Старий 15.03.2017, 23:41   #601
omut1
 
Реєстрація: 14.02.2017
Звідки Ви: Харьков, там же
Дописи: 17
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 4 раз(а) в 3 сообщениях
Цитата:
Допис від tactik Переглянути допис
Всім доброго часу доби.Отож, захотілося "гострих відчутів" і щось нового. Хочу вибрати якийсь нахлистовий комплект для ловлі головня на Дністрі і Стрию(середні за розмірок річки) переважно на жуки і сухі мухи, і, мабуть, захочеться спробувати німфи, але думаю, що не часто. Попередньо думаю, що це мав би бути #4 клас в довжині 8-9 футів.,але це тільки припущення Тому прошу поради. Бюджет, чим менше, тим краще. Але орієнтовно за комплект готовий дати до 4000 грн . Можливо, хтось може продати щось зі своїх запасів. Попередньо дивився на вудки Кола Салмон См2, Аірфло Дельта Класік. По катушках взагалі не уявляю, як вибрати, тому цікавлять конкретні моделі. Також читав, що для початку рекомендують шнури Аірфло Велосіті або дорожчий SA Air cel. Є варіант взяти б\у SA MASTERY TROUT WF4F , але тут довжина голови аж 20 метрів. Не дуже розумію, чи воно мені завадить чи допоможе і на що воно впливає? Також варіанти INTOUCH RIO GOLD WF4F(б\у) та Airflo Sixth Sense WF4-5F(б\у). Який з них краще вибрати для початку? Дякую.
У меня Кола Сальмон СМ2 неплохая вудка, но по моим ощущениям мягковата. Опытные нахлыстовики говорят что мягкость помогает начинающим. Аирфло Дельта Классик не знаю, с такой не сталкивался, хотя производитель известный, но как по мне посмотрите Echo Base, этот производитель получше.

По шнурам лучше взять Rio INtouch Gold wf4f он будет сильнее загружать удочку и будет немного полегче начинать с ним. Остальные шнуры не знаю. Еще у я покупал себе Rio DT у того кто Вам предлагает шнуры б\у.
Честно скажу, что я остался доволен состоянием шнура. Шнур как новый.
Продавец надежный. Я платил на перед и ждал пока приедет Новой почтой.

Все вышесказанное есть мое личное субьективное мнение которое может не совпадать с мнением других людей. Это чтобы не разводить споров.

Удачи.
omut1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням