Перегляд одного допису
Старий 03.05.2016, 08:15   #206
Silver Bream
 
Аватар для Silver Bream
 
Реєстрація: 07.04.2010
Звідки Ви: Белая Церковь
Дописи: 85
Сказал(а) спасибо: 227
Поблагодарили 424 раз(а) в 34 сообщениях
На вихідних було вирішено десь відпочити. Вирішили ми с дочкою не в парк і атракціони, а на рибалку.
Погода попередньо була сприятлива, а вона це діло в мене любить. Куди їхати, питання також майже відразу відпало. Спланували ми поїхати на «Срібні Роси», с.Надросівка, Володарський р-н. Тим паче, було отримано запрошення від власника ставків. Чим ми і скористалися.

Дочка хоч моя і рибачка, але поспати любить. Тому ми виїхали, можливо сказати вже пізно, в цей час вже деякі збираються, а ми тільки приїхали. Але ми на це не зважали. Ми їхали на відпочинок.

Виїхали ми десь о 9-й годині. Поки в магазин, туди – сюди, приїхали на водойму майже о 10.30. Коли я був тут останнього разу, багато чого змінилось і в ліпшу сторону. Зроблено багато роботи по благоустрою, як мені сказали, це тільки початок. Це не може не радувати.










Також на сусідній водойми вирощують таке:



Так, повернемось до самого процесу. Ми с дочкою розмістились в секторі с хатиною, чому вона була дуже рада. Поки я підготовив все оснащення та принаду, вже майже була 11-а година.

С принади я нічого не експериментував, взяв те що було.



Насадкою був опариш, черв’як, манка.
Ловив на мах - 6м, дочка на 5м-мах. Одне ми забули, про що я пожалкував пізніше – підсак (ні ручка від підсака була, забув голову).

Основа 0,12, поводок – 0,1. Крючки №14-16 (з тонкої сталі). Поплавки вагою – 1-1,25грм.
Закормивши точку десь третинною принади, перша рибка відізвалась через хвилин 20.

Клював потихеньку карасик, з пів лодоні і більше. Коли десь через хвилин 30, дочка кличе на допомогу, я і не зрозумів спочатку чому. Коли побачив як вигинається у неї 5м мах, зрозумів, великий карась чи короп. Тут я і пожалкував про те, що забув голову підсака. Оснастка тоненька, возились ми з ним довгенько, але в якусь хвилину він здався, ми скористались цією миттю і дістали його. А ось і перший трофей моєї дочки, ну вважаю що не останній.




Потім ще були і інші цікаві трофеї, у вигляді крупної – плотви. Також, дуже підняли настрій карасики (якщо можливо їх так назвати) вагою до 800 грм.

Ми приїхали не на довго, але все одно, за коротку сесію, ми с дочкою за 3-4години, без «навантаження», відпочиваючи впіймали приблизно 5,120 різної риби.

Вся риба після чого була відпущена підростати.

Ще велике дякую власнику водойми за гостинність. Сил та наснаги.
Silver Bream зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей