Перегляд одного допису
Старий 07.10.2015, 13:57   #28
Yurok
 
Аватар для Yurok
 
Реєстрація: 16.06.2006
Звідки Ви: from Kyiv, UA
Дописи: 1.685
Сказал(а) спасибо: 7.403
Поблагодарили 7.282 раз(а) в 667 сообщениях
П’ятниця. 13-ть (просто 13-ть)

П’ятниця. Рибалили разом з Андрієм Zdan зранку і до обіду, трохи з годом до нас приєднався Гриць, зробивши в своєму бізнес-таймі такий собі траут-брейк

Ранок був досить прохолодним, тож ми з Андрієм розраховували на непоганий кльов навіть ще до приїзду рибомобіля Однак, швидкого «голу» забити не вдалося. Більше того, перші два клювання риби в мене знову закінчились сходами, ну просто карма якась

Вже трохи згодом мені вдалося зловити перші три рибки. Всі три клювання були не схожими одне на одного і, так би мовити, рознесені в часі Першу рибу принесла КуМа (Rodio Craft QM), потім в своїх експериментах я скотився до силікону і взяв ще одну рибу на кейтеківського павучка. Але найбільш пам’ятне клювання принесла Пента: на повній дистанції вильоту, блешню з самого дна потужно атакувала хороша рибина, причому, відразу після підсікання виконала вражаюче високу «свічку»

Рибомобіль цього разу з’явився десь після десятої і всі присутні на озері рибалки вишикувалися на дамбі в очікуванні «жору» Я нарахував 12 «штиків» причому, через кришталево чисту воду, форель нас також дуже добре бачила Коротше кажучи, свіжозапущена риба була в шоці від такого «прийому» і тому досить швидко гайнула подалі від берега на «дальній кордон» З цієї причини, подальша риболовля зводилися до спроб дістати рибу здалеку На щастя, риба повністю не втратила інтерес до приманок, тому періодично радувала нас своїми клюваннями, хоча характер більшості з них був досить обережним.

В загальній кількості мені вдалося записати в актив 13-ть форелей, а от 14-та записала на свій мого каміона

Недільний бонус. Враховуючи, що минулі вихідні могли бути останніми теплими днями бабиного літа, було прийняте рішення організувати невеличкий сімейний пікнік із шашликом. Через брак часу замість віддалених мальовничих берегів ми знову приїхали на БК-1. Цього разу риболовля була далеко не на першому місці, але, звісно, що хотілося щось і вловити. Однак, більша частина наших спроб не увінчалися успіхом В решті решт, від тотального розгрому нас врятував Zdan Jr. Некст дженерейшн
Долучені зображення
Тип файлу: jpg DSC06927_web.jpg (416,7 КБ, 63 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06931_web.jpg (514,1 КБ, 61 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06933_web.jpg (415,6 КБ, 125 переглядів)
Тип файлу: jpg DSC06936_web.jpg (410,3 КБ, 115 переглядів)
Yurok зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
19 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей