Перегляд одного допису
Старий 16.11.2019, 18:58   #1372
Ленин-Гриб
 
Реєстрація: 22.09.2017
Звідки Ви: Киев
Дописи: 87
Сказал(а) спасибо: 429
Поблагодарили 522 раз(а) в 46 сообщениях
Цитата:
Допис від ukrsema Переглянути допис
Сто раз уже спрашивали, но лучше перебдеть. Первый раз беру. Подскажите, она ли?
Локация Старое. Растёт на сизом мху, в песке. Вокруг сосна и акация. Через дорогу березовое болотце. На срезе пахнет приятно. На вкус тоже приятно. Не горчит, ничего. Ещё заметил мошка какая то под грибочками летает.
Спасибо
Я сьогодні також заглянув в соснову посадку. Знайшов 5 молодих маслючків, а от такі коричневі рядовки попадалися часто, але їх ніхто не брав, просто лежали перевернуті. От ці великі темно-коричневі в піску шапинки, що у Вас на 1 і 4-му фото - точно такі я бачив сьогодні в сосновому (молода сосна) лісі. І щось мені підказує, що це зовсім не рядовка тополева. Бо рядовки тополеві трохи світліші і ростуть в тополях.
В цій же гілці (сторінка 10) є мій пост з фото від 10.11.2018 про рядовку тополеву. Там гриби на фото трохи відрізняються від Ваших. І ті росли під тополями.
А у Вас, можливо, рядовка якась інша. В соснах, наприклад, росте не їстівна рядовка коричнева, яка призводить до шлункових розладів.
P.S. До речі, Владимир-84 не Вам відповів "Она самая".
Ленин-Гриб зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням