Перегляд одного допису
Старий 20.04.2016, 22:43   #46
Dudia
 
Реєстрація: 23.04.2012
Звідки Ви: м. Київ
Дописи: 33
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 30 раз(а) в 12 сообщениях
На цих вихідних відбувся Чемпіонат Києва з лову риби фідером. Наша команда «Flagman Ukraine» прийняла в ньому участь.
Почати спортивний сезон команда вирішила саме з цих змагань, які повинні були стати для нас перевіркою. Перше тренування ми з командою провели у суботу 09.04.2016 року. Тренування було цікаве, оскільки наша команда на водоймі зібралась у повному складі вперше: було багато жартів, веселих історій, пошуки нашої стратегії на турнір. Результатом цього першого тренування ми були задоволені, оскільки змогли зробити певні висновки, а саме, що риба є, її багато, але як завжди буває на Русанівській протоці, ця риба вкрай перебірлива тому потрібна постійна робота і тільки вона може дати хоча б якийсь результат. Також результатом тренувань став підбір прикорму, оптимальним варіантом стала прикормка Flagman серії Gold, а саме Secret roach black та Gold super canal Skimmers.


В середу 13.04.2016 року наша команда знову провела тренування, воно видалося доволі екстремальним, оскільки з самого ранку періщив дощ, тому зважаючи на погоду зробити більш менш остаточні висновки по стратегії було важкувато, і певні надії покладали на п’ятницю, на день офіційного тренування.

Настала п’ятниця, день офіційного тренування. Ну що я вам можу сказати, погода була просто «фантастична», такого дощу, який лив не перестаючи з самого ранку, давненько не бачив. Як наслідок, жеребкування боксів для проведення тренування відбулось, найбільш стійкі команди тренувались, а ми з командою просто поспілкувались і ще раз пройшлись по деталям риболовлі в турі. Також цей день приніс мені приємну новину, підготовка до змагань виявила, що мені не вистачає вудлища під умови Русанівського каналу, та мені передали Sherman pro feeder 12 ft тестом до 60 гр. Що я вам скажу, стільки позитивних емоцій скільки я отримав від цього вудлища словами не передати. Звичайно, наші рибацюги народ вибагливий, але впевнений, що вудлище отримає найкращі відгуки і буде вірою та правдою служити для цікавого проведення часу на водоймах. Особисто для мене, це вудлище стало відкриттям, і я ним дуже задоволений.
16.04.2016 року, субота, перший день змагань. Ранішній приїзд на місце змагань, замішування прикорми, розподіл тваринних компонентів, офіційне відкриття, жеребкування. Я потрапляю в зону Д. Мої товариші: Олексій - зона Б, Сергій - зона С, Костя - зона А. Якщо відверто, то перший день мені запам’ятався тільки перезважуванням . Ну вже так вийшло. Спочатку до переважування мій результат - 6 місце в зоні, а після переважування - 5 місце в зоні. Порівняно з результатом моєї команди це було низьке місце, оскільки хлопці в перший день вибороли два других місця та одне третє. По самій ловлі можу сказати одне, все те, що ми робили на тренуваннях працювало, працювало задовільно.
17.04.2016 року, неділя, другий день змагань. Повтор ранішньої підготовки, яка вже була напрацьована в суботу, жеребкування, яке для мене не пройшло «спокійно» ))))) Тож, після цього «неспокійного» жеребкування відправляюсь в зону Б. Відверто, не зважаючи на чудову погоду, було дуже гаряче, світило яскраве сонце, але на риболовлю така позитивна погода відобразилась діаметрально протилежно, якщо писати просити словами - це був просто жах, інших слів підібрати не можу. Наш тренер бігав між нами, ми намагались знайти виходи з ситуації, що склалась, а ситуація була такою, що риба просто закрила рота та не реагувала ні на що. Так буває... Ми в суботу розуміли, що буде така ситуація, були готові, ми так думали, а по факту вийшло так, що в турі вимушені були просто пристосовуватись до цих умов. Не було системності, просто сумбур і постійна робота. За півтора години до кінця туру, в мене складалось враження, що катастрофа неминуча, хлопці, що сиділи поруч почали ловити відразу після початку туру, а в мене просто було тихо. І ось заключні півтора години дали результат туру, а саме друге місце в зоні.
Остаточний результат – це 2 загально командне місце, і для дебюту команди це непогано. Поздоровляю команду переможця та команду, що посіла третє місце, а також призерів змагань в особистому заліку.


Хочу подякувати нашому тренеру Олександру Страшному, без його координації нашій команді було би дуже важко.
Висловлюю подяку компанії Worm Expert за якісні тваринні компоненти.
Велике спасибі компанії Флагман за допомогу в підготовці до змагань.
Що ж, друзі, сезон почався, тож до зустрічі на водоймі.

Востаннє редагував Dudia: 20.04.2016 о 23:13.
Dudia зараз поза форумом  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AndB (21.04.2016), Freddy (21.04.2016), Gold (23.04.2016), Hot-Yox (20.04.2016), K0stik-B (20.04.2016), Malyshh (21.04.2016), Max_D (22.04.2016)