Перегляд одного допису
Старий 16.11.2019, 18:18   #298
@ndrey k
Модератор
 
Аватар для @ndrey k
 
Реєстрація: 22.02.2006
Звідки Ви: 100лиця України
Дописи: 3.498
Сказал(а) спасибо: 9.488
Поблагодарили 6.946 раз(а) в 1.350 сообщениях
Арійне...

Потрапив сьогодні з Yurok на Бк. Де я і де арійна ловля! ) Вмовляв поїхати покошмарити десь щуку, та напарник був непохитним. Дістав старенький Кардіфф, кошель із залізом на кленича, докинув туди струмкові коливалки та воби (краще б якісь кренки взяв, та ліньки було переоснащати одинарниками). Це моє перше відвідання цієї водойми і друга арійна рибалка після Вовкового у позаминулому році з Маньяком. Простіше було б з нахлистом ) Після запуску форель деякий час була активною, та потім наче вимерла. Юрка з першого закидання зловив форельку і далі доволі стабільно щось чіпляв, поки риба реагувала на коливалки. Як перестала - перейшов на воби і добрав ще кількох. Я ж впіймав лише одненьку, та й ту не дотягнув до підсачека. Клювання не рахуються. Змінював і горизонт, і темп, і смики/паузи, і форму/розмір/колір, навіть заліз до товариша у кошель - ніфіга. Була лишень одна клювака зі сходом на смітівський д-контакт. Ближче до опівдня вмовив перебратися в інше місце, бо на дамбі лишилися тільки ми вдвох ) У куточку з залишками очерета Юрка знову вихопив кілька рибин. В мене ж на коливалки знову тиша )) Бачив, що інші рибалки половлювали на силікон, деякі доволі вдало, та в мене він був лише одного типу, на який, звісно, в цей день не клювало ) І як тільки друзяка позичив мені правильного воба (якийсь Норіс, здається) рибу таки дали і в нормальній кількості ) Щоправда, до підсака доводилися одиниці, більшість сходила під ногами, попри відпущений фрікціон (клятий шнур), але то вже деталі. Головне, душу відвели. Далі до нас приєднався пан Євген, з яким ми дуже технічно обрубили Юркові рибу ) але на той момент він вже був не проти.
Скажу так, було досить цікаво ) Деякі технічні моменти, важливість яких не розумів, стали очевидні. Може придбаю собі десяток-другий коливалок і кілька вобів )
Хай щастить!

Востаннє редагував @ndrey k: 16.11.2019 о 21:58.
@ndrey k зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей