Перегляд одного допису
Старий 18.05.2015, 22:16   #20
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Гра була за Правилами 2015 і посилатись на 2011 якось некоректно. З двох ваших "тренерів" першого дня один став спортсменом у другий день, значить був заявлений з самого початку запасним і, ерго, НЕ МІГ заходити у сектори в перший день. Якщо слідувати твоїй логіці, то я як тренер можу ходити по секторам, потім призначити себе запасним і вийти змагатись у другий день а запасного призначити тренером і ще зробити 20-30 перепризначень щоб цією чехардою так заплутати суддів, щоб вони вже не знали хто ловить, а хто пиво підносить.
Чесно кажучи бентежить два моменти. Ще на каналі ніби розібрались тихо-мирно і не треба повертатись до теми з формулюванням " меня Толик отчитал". По друге, дивно читати такі аргументи від людини, яка приймала участь у ЧС і знає всю цю кухню на власній шкурі. Борисе, чи міг би ти суддям чи членам інших команд на ЧС розповідати про тренер-запасний-координатор-спортсмен і ще два рази по кругу за один тур? Не думаю... Команда РСК ДР заявленого запасного у сектори не засилала. ми грали так, як на ЧС. Власне, розраховуємо на таке саме ставлення інших команд.
Trolik зараз поза форумом