Перегляд одного допису
Старий 12.06.2016, 22:42   #363
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
як я провів свій....

як я провів свій....
віра це святе, кожен вірить в краще і надіється на краще. вчорашній день видався дуже непередбачуваний.
будильника не ставив, а проснувся в цей найкращий день о 05:30, можна сказать все йшло по плану. на березі вирішив перевірити чи добре заряджається рушниця, переточили демпфер та замінили поршень. працювало добре під час забирання, а тут така опа, не можу зарядити, годину грався на березі, поршня дістать неможливо, зарядить теж. зробив висновок, що щось з поршнем не так, щось розбухло мабуть. а в часі в мене теж обмеження, гратися ніколи. да би всім смертям на зло, вирішив зарядить і з одним постпілом все полювання, думки-овось це все не з проста, хм... трофей...
поки грався з заряджанням і розряджанням в воді, якась "САБАКА" в вигляді молодого кокера поцупила шкарпетки, "безвозмездно". часу лишалося обмаль, тому правельним рішенням було в костюм або до хати.
хоча я і не суєвірний але якийсь клин влазив в мізки, попереднє поздоровлення, кум і справді за тиждень поздоровив, я знаючи його пам"ять, вирішив що він прикольнувся і я подякував.,а тут і на форумі. дружина подарунок теж завчасно підкинула, ну тут по обставинах... от і думку дурні полізли. але дурні думки лишилися позаду, а думка про трофей спонукала йти в перед. час швидко минав, лишилося зовсім не багато, трапився судачок, рішення було прийняте, а далі вже йти ніколи. вийшло все в активному пошуку і на "гіпер швидкості" люблю пунктуальність і не хотів щоб когось затримувати в своєму очикуванні. нирялка вийшла менше 4-х годин, був взятий судачок трохи не дотягнув двушки. по дорозі заїхав в одне село, пошуки в нуль, дорога розбита, виїхав на трасуі думки, а чи потрібно було взагалі кудись сьогодні їхати?
все було в поспіхах. дружина встигла ще на моє прохання зробити "судака по хранцузьки" але фото вийшло трохи не етично в тарілці, так що без фото.
додому прийшов босий але на позитиві, домашня енергія більше не дала збоїв. негатив проходив, а з кожним тостом йшли думки - це все не дарма, можливо і якесь випробування, ну хіба ми шукаємо легких шляхів.
Удачі всім, не опускайте руки, те що не сталося, воно до кращого.
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
24 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей