Перегляд одного допису
Старий 31.01.2020, 23:37   #1025
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 448
Поблагодарили 3.932 раз(а) в 610 сообщениях
Та який там біс все до біса просто Отже,
1. Заміряємо діаметри бланка в 2-х точках (початок і кінець деколі).
2. По формулі довжини кола (2П*R, П*діаметр), визначаємо довжину окружності, до цифр що вийшли я добавляю від 0.3 до 0.5мм.
3. Відкриваємо корель, і малюємо дві вертикальні лінії, задавши їм визначені довжини.
4. Виділяємо їх лівою кніпкою миші, і натискаємо латинську літеру "Е". Після цього ці лінії відцентруються по вертикалі.
5. Знову виділяємо ці лінії і натискаємо комбінацію ctrl+L, ці лінії стануть повязані.
6. Тепер креслимо горизонтальні лінії від вершини до вершини ліній. Завдяки тому що вони повязані горизонтальна лінія чітко звязується по вершинах.
7. Виділяємо прямокутник і задаємо визначену довжину деколя, згідно замірів в 2-х точках на бланку.
8. Ми отримаємо конусний прямокутник (бланк же ж теж має конусність), заливаємо його чорним кольором.
9. Пишемо потрібну нам інформацію, вибраним шрифтом - тут особиста справа та смак Майстра. Як варіант вибрати колір шрифта наприклад червоний, щоб потім було зручно розташувати в чорному прямокутнику деколя.
10. Міняємо колір шрифта з червоного на білий.
11. Все, ми отримуємо макет деколя.
12. Запускаємо на принтер з 10 листків друку пустишок, щоб розігнати та трохи розігріти лазерний принтер.
13. Вставляємо лист оракалу і друкуємо деколь.
14. Вирізаємо наш прямокутник з припуском на одній з сторін, щоб було зручно брати і не пицькати пальцями за сам деколь.
15. Відклеюємо плівку від основи і зі сторони там де клей, по прозорих буквах затиццюємо/пишемо перманентним маркером (срібло/золото/білий)
16. Воно висихає і все це діло клеїмо на бланк.
17. По ідеї лінія стику має зійтись, навіть якщо буде в нахльост не критично, підбирайте довжину вертикальних ліній (я писав від 0.3 до 0.5мм)
18. Жилеткою (лезом) відрізаєте той край який лишали для монтажу, мотаєте в торець обмотку, криєте лаком, і дуже дешевий деколь власного виробництва готовий.

p.s. на моє переконання деколь має бути писаним від руки, всі ці лазерки і шовкографії перетворюють процес в "рємєслінєчіство"
сподіваюсь, комусь це допоможе почати процес освоєння, якщо щось не зрозуміло, не соромтесь, запитуйте, все що знаю розповім

Востаннє редагував tosi: 01.02.2020 о 18:24.
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Алексей Красько (01.02.2020), Некто ПИ (06.05.2020)