Перегляд одного допису
Старий 11.01.2016, 00:34   #29
Hellfish
 
Аватар для Hellfish
 
Реєстрація: 10.01.2014
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 65
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 597
Поблагодарили 449 раз(а) в 85 сообщениях
І я напишу пару речень про свої відкриття минулого року. Вже досить давно мріяв половити Басса, так от 2015 зробив мої мрії реальністю. Досвіду як такого в мене не було, аналогічно з приманками для лову цього посіпаки була повна ж..а. Одного серпневого ранку ми з колегою по роботі чкурнули на одне мальовниче озерце. Швидко зібравши свій уловий комплект (бфс волкей,зонда, моно 6лб) приступив воювати з Бассом. Я був переповнений азарту та злості так як минав час хоча я періодично змінюв воблери на коливалки, гуму тощо,а на табло 0. Вже потроху почав занепадати духом коли щось в середині черепної коробки не почало давати підказки, "а вчепи ти вже того бісового вінницького головастика і Бог з ним що за минулі роки від жодного кленя тобі не приніс...".
Після ротації гуми на головастика, щось неймовірне траплялося, що не закид то покльовка. Забігаючи наперед хочу сказати, що з 20-25 покльовок вдалось реалізувати всього 7 але і того було достатньо. Важко описати ті емоції які я отримав від свого першого Басса, майже як перший секс тільки трішечки краще
Долучені зображення
Тип файлу: jpg FB_IMG_1451664748133.jpg (58,1 КБ, 228 переглядів)
Hellfish зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
15 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей