Перегляд одного допису
Старий 06.07.2017, 17:44   #38
Boev
 
Аватар для Boev
 
Реєстрація: 22.09.2007
Звідки Ви: Днепропетровск
Дописи: 398
Сказал(а) спасибо: 706
Поблагодарили 1.648 раз(а) в 235 сообщениях
ЧМ 2017. Португалия

Звіт Олега Левицького

Свою поїздку на Чемпіонат Світу в складі збірної команди Flagman Feeder Team Ukraine я почав з неприємних новин. Моєму товаришу Ігору Веселовському не відкрили візу. Дуже прикро. Змушений вирушати до Львова сам, де вже по традиції зустрічаємся у Сергія Машковського з іншими членами збірної та вирушаємо автобусом до Варшави. Довга дорога, перельоти, пересадки в Лондоні і ми "губимо" ще одну людину. Олексія Пугача не пропускають на літак, бо в нього виявилась одноразова віза... Ще переліт і ми вже в Лісабоні. Добрались до місця вже пізно вночі. Частина спортсменів та тренерів, які приїхали ще вдень на автомобілі, який виділив генеральний спонсор команди компанія Флагман, вже спали. І ми з задоволенням робимо те саме.
Тренування. Маючи не багато інформації про водойму, з першого дня тренувань починаємо перевіряти елементарні речі: глибину, рельєф, дистанції, наявність риби і т.д. Забігаючи на перед, на першому тренуванні у нас риби багато не було, відловились тільки декілька спортсменів. Тренери обійшли та прописали всі команди, які є лідерами, вечері будемо розбиратись. На другий день тренувань вийшли з мінімальним розумінням того, що треба робити. Ох ця європейська риба....
Перший раз в житті клеїв опаришів, підхід до карпа не такий як в нас. Ми потрапили в коропову зону A. Виставив дистанцію на протилежному березі, дистанція 78 м на жилці... Багато годівниць я обірвав... Добре що взяв з запасом правильних дальнобійних годівниць, вони були в самий раз. Сьогодні ми відловились краще, в мене 6 покльовок і всі реалізовані. Вечірні обговорення, в‘язання поводків і відпочивати. З кожним наступним тренуванням водойма нас дивувала все більше і більше, нові думки, нові стратегії і напрацювання. На четвертому тренуванні ми ловили поруч з боксом збрної Англії. Мені було дуже цікаво спостерігати за ними, за їх тактикою... А виглядало це так: з самого початку виставили дальню дистанцію під берег в 42 м, дальше без проміру готують запасні вудилища на дистанцію в 27-30м на руслову яму. Стартовий закорм чотирма великими годівницями на 27-30 м., зі старту починають ловити з дальньої. Через годину переходять на закормлену середню дистанцію і ловлять 1 годину. Потім знову дозакорм середньої дистанції і Пікірінг дає команду на ловлю верхоплавки. Через годину знову переходять на середню дистанцію і починають через одного виважувати вусача або карпа. Здається все просто, але це тільки здається!!!
Останне тренування. Сьогодні вирішується основний склад команди. Я пробував відтворити схему збірної Англії. Взяв у Віталіка Ковальова фідер Армадейл і декілька разів закинув. Був приємно вражений далекобійністю цієї вудочки з задоволенням відловив нею все тренування. На першому забросі з під протилежного берега покльовка і перший 2 кг короп в мене в садку. Потім двохгодинна пауза, дозакорм і пробуєм ловити верхоплавку. Після години ловлі переходжу на середню дистанцію, через 5 хв перша покльовка холоста. Другий заброс і через 6 хв виважую другого коропа. Знову пауза, переходжу на далню дистанцію, але до фінішу риби так більше і не бачив.
Перший тур. Я попав в зону D сектор 11. Працюєм по напрацьованій схемі: годуєм середню дистанцію і переходим на неї через годину. Починаю ловити з під протилежного берега клеєним опаришем і на гачку кукурудза. Два заброса з очікуванняи по 10 хвилин. Риби немає. Отримую команду від тренера ловити верхоплавку. Вона клює погано, ще й дуже маленька. Зправа від мене спортсмен з Італії, зліва з Ірландії. Вони з самого старту почали ловити верхоплавку. Переходжу на середню дистанцію, два заброса - риби немає. Дозакорм і знову повертаюсь ловити верхоплавку, навіть в неї повадки не такі як в нашої!!! Знову перевіряю середню і дальню дистанції. Мене спасе тільки бонус. Але, до фінішу окрім верхоплавки нічого і не клюнуло. З вагою 1.300 кг я приніс команді 15,5 балів. На завтра треба готуватись ловити в.цих зонах тільки верхоплавку. З карпом щось не получається.
На другий тур я попав в зону А. Все змінилося, буду ловити коропа. Сьогодні зі мною в зоні координатор Сергій Іванович Машковський. Обговорили всі нюанси ловлі. Сергій сказав забути все що ми робили на тренуваннях... Виглядало це так: на стартовий закорм ми кормим дальню дистанцію кормом з пробками кукурудзи і середню руслову яму клеїним опаришом. Сигнал старт. Починаю з дальної дистанції, насадка кукурудза. На другому забросі потяжка і я вже виважую першого коропа. Зправа від мене сидить спортсмен -чемпіон світу з ЮАР. Після першої години я програю йому одну рибу. Друга година принесла одну рибу і тут все почалось... Холості покльовки, сходи, міняю гачки, поводки, риба клює дуже обережно за самий край губи, тому і в процесі виважування було багато сходів. Сергій заспокоює, дуже йому вдячний за допомогу, натерпівся він ззаду мене. Кожна риба була на вагу золота. Ми зрівнюємось з ЮАР кількістью риби але в нього по вазі меньше. В.мене риба крупніша. Вітер почав наганяти водорослі. Ще трішки і не зможу закидувати. На останньому забросі навіть не ставив вудочку на підставку, жилка вже не топилась. Дві хвилини до кінця і знову потяжка і знову холоста...
Сигнал фініш, на табличці в мене 14 риб. Сергій пішов записувати зважування. Не знаю чого, але я був впевнений що спортсмена з ЮАР я обловив, але там є ще Англія. Поки що з вагою 7 кг англієць на першому місці. Зважили ЮАР - вага 10 кг. Несу свою рибу на вагу і не бачачи цифр чую крик Сергія Івановича і бачу радість в очах, я зрозумів що перший з вагою 11 кг. Без Сергія в мене б не вийшло такого результату, дякую Вам Сергій Іванович. В команді ми займаемо дванадцяте місце. Головне не опускати руки і робити правильні висновки!!!
Хочу подякувати нашому генеральному спонсору компанії Флагман за якісне спорядження і можливість виступити на ЧС. Також подякувати Сергію Машковському і Міші Богдановичу за допомогу і за те що годували всю збірну. Дякую всім хто був причетний до поїздки а також членам збірної за командну гру. Дякую Олегу Боєву за організацію поїздки та за прокладену роботу, а вона була не мала.
До зустрічі, Ваш Олег Левицький.














Востаннє редагував Boev: 12.07.2017 о 18:57.
Boev зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dood (07.07.2017), Gaspra2 (07.07.2017), Hot-Yox (17.07.2017), Trolik (06.07.2017), VIsko (07.07.2017), Браташ (07.07.2017)