Перегляд одного допису
Старий 10.03.2019, 17:53   #52
Юстас-авто
 
Реєстрація: 03.03.2019
Звідки Ви: Київ
Дописи: 29
Сказал(а) спасибо: 12
Поблагодарили 29 раз(а) в 10 сообщениях
Цитата:
Допис від Oldmen_a Переглянути допис
Юстас несколько вопросов:


-1) когда вам меняли блок -вам вписали номер нового блока в сервиску? Вы сверяли номера старого блока и нового?
-2) как человек разбирающийся в авто, Вы склонны верить заключению сервиса о трещине в масло-канале? По Вашим словам уход масла небольшой и при этом все в масле. Имхо больше похоже что верхний сальник коленвала, распредвала кидает масло. Или двигатель сапунит. Масло под давлением с магистрали выгонит все минут за 5-10.

-3) какова вероятность повторения данного дефекта именно у Вас? (данного дефекта)


4)Мое ИМХО или что то не договаривается, или сервис тупо не менял блок, а все работы были проведены на бумаге. на форуме есть SVS возможно он раскроет какие то детали.


И да я на стороне потребителя, если нет "скрытых деталей".
Доброго дня...
Ви поставили правильні запитання,але не на всі я маю відповіді(тобто підтверджені фактично),деякі є моїми домислами як і ваші.
Відповім по порядку.


-1)Ні,нового номера шот блока в сервісній книжці нема.В акті виконаних робіт(як і в акті дефектації) не вказано ні старого/нового номера шотблока,ні назви двигуна.Просто "силовий блок в зборі,зібраний на підприємстві виробника"...Ні року виготовлення,ні дати=взагалі нічого.Я можу прикріпити у файли якщо це важливо.

2)Ні,я не вірю у тріщину в масляному каналі.Але у цьому випадку я споживач.Продавець замінив (з його слів)шот-блок,підкріпив бумагами,зробив якийсь запис у сервісній книжці.Це його висновки,дії які він навіщось зробив.
Те що у мене не було взагалі ніяких проблем з двигуном 158мотогодин і я не вірю в 2 тріщини у різних блоках-факт.І з стартером все було гаразд,і АКБ нова на човен встановлена і на разі робоча і чек з ТТН у мене на АКБ в оригіналі є.)

3)Не можу відповісти на це запитання по причині відсутності будь-якої інформації у мене..Двигун мною передано 11.06.2018року продавцю з витоком оливи.Наразі він у продавця-чекає судової експертизи.

4)Над душою у сервісменів не стояв.Віддав двигун з витоком оливи 18.09.2017-після ремонту забрав.11.06.2018року двигун був знову в оливі.
Що з ним відбувається(лося) в реалі-мені не зрозуміло.Чи сальник видавило,чи з сапуна оливу кидає???...
Єдине я знаю точно-158мотогодин до ремонту такого взагалі не було.І в технічному паспорті на виріб нічого навіть схожого нема.Я використовував двигун в ідеальних паспортних обертах 5700-5800об/хв. про що у мене є розпечатка з усіма чинниками та параметрами напрацювань двигуна зафіксованими офіційним дилерським приладом на 3сторінках А4 за весь період(158мотогодин)експлуатації виробу.




А скажіть но мені будь ласка знавці-чи дійсно є на човновому двигуні номер двигуна(саме на блоці),як і на автомобілі?В якому саме місці розташоване на Сузукі ДФ20АЕС свіжих років виготовлення?
Юстас-авто зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням