Перегляд одного допису
Старий 11.05.2013, 15:59   #234
lestat85
 
Реєстрація: 11.05.2013
Звідки Ви: Львів
Дописи: 19
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Цитата:
Допис від АЛЕКСАНДР_20_81 Переглянути допис
(Всім привіт, в моєму місті Збараж є гарний ставочок не спускали років 30 трофейного карпа багато місцеві на картоплю, кукурузу час від часу ловлять різні екземпляри. Мене цікавить ловля карпа тільки на бойли, питання таке яку прикормку використовувати для того щоб карп розсмакував бойли і які краще бойли для цього підійдуть? буду вдячний за любу інфу !)

Прикармливать лучше пелетсом с нарезаными бойлами и коноплей, а ловить на снеговика (половина плавающего бойла + половина тонущего.)
Попробуйте ТУТИ-ФРУТИ +КЛУБНИКУ.
Збараж я добре знаю, в центрі міста і технічна водойма дуже сильно відрізняється по приманках і прикормці. Я за 12років ловлі коропа зустрічав різні випадки й на одних і тих водоймах. Риба як любе живе створіння має властивість змінювати свої уподобання і смаки що до наживок і "кормйожки", тому однозначно рекомендувати це чи інше буде помилкою в короповій рибалці. Для успішної рибалки потрібно мати 10-12 видів наживочних бойлів і зробити хороший й правельний закорм коропа, з прикормлення й все поинається в ловлі коропа. По весні обов"язково 30% вареної коноплі, 30% різаних чотири вида наживок (бойлів), і 40% клейковени тобто сипучих сумішей використовувати щоб можна було зліпити шаріки. В окремих випадках покращувало ефект прикорму додавання глини або кротовиня. Закорм робити три рази на день не великими порціями по 3-4кг. за один раз. Якщо риба проявляє активність можна 5-6 разів за день кормити.
По смаках від адера кукурудза, Potato(картопля), клубніка, слива, конопляний смак, краб-банан, риба ананас. "Тандембейтс" помаранч, досконала трускавка, мед, монстер краб, скопекс по смаках бойлів.
Успішна рибалка буде тоді коли карпятнік правельно кормить, експерементує з наживкою а саме головне вибирає правельно міце ловлі такщо
lestat85 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням