Перегляд одного допису
Старий 13.03.2010, 11:25   #68
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Рома, давай на ти, ато вживу ми давно перейшли на ти, а на форумі ти мені "ВИ".
Ти хочеш мені, та й нетільки мені, навязати свою думку, а з тими, хто її неподіляє, небажаєш вести діалог.
Чому ФРСУ повинна розділяти на з бабками і без бабок?
Чому одному повне фінансування, інший за свої?
Чому ФРСУ гроші зібрані в фідері невиділяє на змагання?

Якщо поділяти на грошовитих і ні, то це повний абсурд, щось накшталт казіно, маєш бабки, роби ставки. В такому випадку ні тобі, ні мені, ні сотні інших нічого в фідері несвітить. Найдуться ті, які нас забаблять.

Як ти бачиш те, що одному повне фінансування, іншому дулю, тоді появляться любимчики, куми свати та інші родичі.В цьому році ти перший в рейтинзі, значить все тебе влаштовує, особливо якщо тобі проплатять поїздки. А прикинь, якщо ти незаймеш високе місце, а внески зплатив, то що скажеш тоді, який варіант фінансування запропонуєш?

Небуло у нас ні ЧС ні ЧЄ, от ФРСУ і невиділяла нам гроші. Але знаю точно, що гроші виділялись, чи в повному обсязі, чи частково на поїздки спінінгістів в Андору, Казахстан, в Польшу мормишечникам, може ще комусь виділяли.Але мене зовсім неболить, а навіть радує, що сотня друга, яку я заплатив на наших змаганнях чуть-чуть допомогла Українській збірній стати чемпіоном, або хочаб дала можливість їй виступити і представити нашу державу на міжнародному рівні.

А зараз я теж постібаюсь. З усього тобою виложеногоя зрозумів твою позицію так:" Я Роман Бадардінов перший в рейтингу, тому прошу повністю оплатити мені поїздку на всі міжнародні змагання.". ну якщо я помиляюсь, тоді ти просто "вічний опозиціонер".
Твою позицію зрозумів саме так, тому подальшу дискусію вважаю недоречною.
AXIC зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Apocalips (13.03.2010), Titar (13.03.2010), Toxa007 (13.03.2010), VIVA (13.03.2010)