Перегляд одного допису
Старий 29.05.2020, 10:58   #7
natortik
 
Реєстрація: 10.07.2011
Звідки Ви: г. Киев, работаю в Киеве:))
Дописи: 726
Сказал(а) спасибо: 4.851
Поблагодарили 10.104 раз(а) в 594 сообщениях
#49

Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
Сьогодні робота теж завершилася рано і я вирішив з'їздити до київського лісу на пошуки трутовиків.Не ТСЖ,а звичайних трутовиків.Хочу використати їх для виготовлення світильників(бра).Так от...Ходжу собі,шукаю те що мені трепа аж раптом...Аж раптом помічаю те про що давно мріяв.А саме-гілляку з іудиними вухами.Восени цей гриб мене чомусь оминає,а ось зараз я на нього натрапив.Потім знайшлося ще одне щасливе дерево,потім ще,потім вже навіть ліньки фотографувати було...Ще зустрілися,здається,оленячі ріжки(не беру) і щось величезне схоже пилолистники(на фото поклав книжечку з водійським посвідченням).Якщо ідентифікував щось невірно-буду вдячний за підказку людини,що добре знається у тихому полюванні.
ПС.А трутовики в кількості 3 шт я також додому приніс.Хай тепер сохнуть.
Вітаю зі знахідкою вушок Майте на увазі, взимку (кінець листопада - початок лютого) там їх ще більше повинно бути, якщо погода сприятиме.

Оленячі ріжки (5-6) - то не зовсім вони. Зазвичай оленячими ріжками кличуть рамарії (або російською - рогатики). А це клавікорона глечиковидна, їстівна, ми беремо. Але треба мати на увазі - в деяких місцевостях може бути гіркою (там, де беремо ми - ні).

Остання світлина - Трутовик лускатий, їстівний і дуже смачний в молодому віці. Такий, як в кадрі вже застарий і буде дуже жорстким. Можна брати, доки легко ріжеться ножем. Якщо ніж йде важко - вже все. Дехто і в старого зрізає края на суп, кажуть - смачно (не перевіряли).
natortik зараз на форумі  
Пользователь сказал cпасибо:
Tsar (29.05.2020)