Перегляд одного допису
Старий 13.01.2014, 19:15   #22
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 448
Поблагодарили 3.932 раз(а) в 610 сообщениях
ХП

замість Мо дозволю собі розставити все по місцях
Перш за все дякую дописувачам, що не лінуєтесь і відчитуєтесь про свої результати в 2013 році, але є конкретні зауваження до ФРСЖО і cooken. Судячи по регулярності ваших звітів, вам дійсно є що сказати і вас просто переповнює інформація з якою так хочеться поділитись з світовим суспільством. І я щиро заздрю вам, ви можете стільки свого часу приділяти нашому спільному захопленню, еххх "нам/мені так не жить" (с)
Але ви втратили саму суть, ви задумувались для чого взагалі існує ХП?
Місія ХП - допомогти зорієнтуватись пересічному рибалці серед величезної різноманітності приманок на українських прилавках.
Для цього потрібні статистичні дані (ваші звіти в гілці ХП...), але потрібно дотримуватись Правил (в яких чітко написано не більше 7-ми позицій по кожному виду риб). Хоча як на мене то цілком вистачило б і 5 позицій .
Ви просто уявіть наскільки важко людині потім підбити підсумки по цих статистичних даних.

А тепер претензія і до шановного Мо перш за все процитую Паніковського "...вы же знаете как я Вас уважаю ..." але Андрій, обовязково мають бути підсумки по ХПарадах, з оголошенням результатів. Тому тобі просто необхідно домовитись з кимось з "старійшин" фракції, котрий має авторитет в своїй порядності (що підрахунок голосів буде чесним) і котрий візьметься за підбиття підсумків. Свого часу за це брався Юра, і його підсумки були мабуть найкращими серед тих, що я читав, (здається колись ще KLM брався за підбиття підсумків правда на іншому ресурсі), скажу більше вони були і будуть цікавими не тільки новачкам, а й досвідченим рибалкам.
І якщо будуть підсумки, я впевнений що навіть самі ліниві (такі як я) понаписують свої субєктивні враження
p.s. думаю що Підсумок по ХПарадах навіть можна буде продати якимось періодичним виданням, а на виручені кошти наприклад збільшити фонд на КО-2014, або винагородити "старійшину" - най купить собі одяг
tosi зараз поза форумом  
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dohtur78 (13.01.2014), Lüdwig (13.01.2014), Plagus (14.01.2014), yray (13.01.2014), Yurok (14.01.2014), метровский (13.01.2014), Пайка (13.01.2014), Сергей2505 (14.01.2014)