Перегляд одного допису
Старий 15.12.2013, 20:25   #473
Alex_vin
 
Аватар для Alex_vin
 
Реєстрація: 12.03.2010
Звідки Ви: м.Вінниця
Дописи: 88
Сказал(а) спасибо: 736
Поблагодарили 234 раз(а) в 42 сообщениях
Цитата:
Допис від FAKeWyLF Переглянути допис
і що немає пару чоловік нахлистовиків?
цілком ймовірно, що й не було на той момент крім того, далеко не кожен тримав в руках подібний Кьонгер. А це важливо, оскільки клас на вудці вказаний дробний, відтак потрібно визначитись - який саме клас шнура на ньому ліпше використати! Легший може недовантажувати бланк, що погано, особливо на початку. Важчий, знову таки, на початку освоєння снасті може призвести до поломки вудлища. Минулого року я тримав таку в руках. На котушці був шнур 6 класу (якийсь WF ) і мені здалось, що шнур цілком відповідає характеристикам вудки. З наведеними за посиланнями шнурами я особисто не знайомий, тому запропонував би перевірений варіант Scientific Anglers Air Cel 6 класу.
20-лібрового бекінгу цілком достатньо!
Інструменти я б набором не брав! Краще придбати окремо станочок. Можна й такий, як у наборі. На перший час вистачить, а далі, якщо зачепить, можна буде придбати й дорогий
З наведених у наборі інструментів, корисними і прийнятної якості будуть лише вузлов'яз та пір'ятримач. Ножиці можна придбати якісні манікюрні, бобінотримач однозначно купувати з керамічною вставкою.
Усе ІМХО
Alex_vin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
@ndrey k (16.12.2013), FAKeWyLF (15.12.2013), Lüdwig (16.12.2013), tihan (12.04.2014)