Перегляд одного допису
Старий 01.12.2013, 21:48   #266
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
після роботи вирвались на нічну так як на сьогодні нізким було їхати.
вода помутніла, видимість до метра вода +1. з недоліків нічної неможливість візуального орієнтування на місцевості, заплановані місця не були провірені. в підсівшій 10-ці при тихому полюванні стало зовсім холодно, зігрівався при динамічних переходах. за три години так нічого і не знайшов зачотного, вже появлялися думки повертатися до машини та чекати інших але надія не покидала, тим більше потрапив на гарні корчі. на одному нирку під корчиком висвітив щучий хвіст, влупив куди бачив. зрив, піднялася муть, пішла потяжка, катушка. щука відразу заплуталась в корчах добряче намутивши. якось розпутав, дістав рибину і вирішив повертатися. адріналіну на довго не вистачело, було всеодно холодно, навіть не звернув увагу на розмір риби. відплавав 3,5 години, виліз перший. але відразу за мною повиходили і інші з негативними емоціями але з розмоченими жабрами.
щучка потягла на 5,3.
по дорозі додому обігнали гаїшників, вони від нас їхали метрів 500 позаду. на перехресті я притормозив і виїхав на головну дорогу без зупинки де стояв знак STOP, відразу мигалки, наздогнали.
представився, куди їдемо? якщо відсутня стор лінія то потрібно зупинятися перед знаком, будьте уважні, щасливої дороги, я навіть не встиг щось заперечити. перехрестя неосвічуване, я думав стоп лінія буде вже на повороті перед полосою розгону, так як завжти їдемо прямо таких нюансів не помічав. напарники сказали що мені просто сьогодні фатрить, чого і всім бажаю.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_2875.jpg
Переглядів: 293
Розмір:  59,5 КБ
ID:	314838   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_2877.jpg
Переглядів: 284
Розмір:  148,7 КБ
ID:	314839  
Radul зараз поза форумом  
38 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей