Перегляд одного допису
Старий 01.09.2013, 16:11   #51
jones21
 
Реєстрація: 31.08.2013
Звідки Ви: Харьков. Работаю в ООО "фирма Бриг" на производстве.
Дописи: 20
Сказал(а) спасибо: 7
Поблагодарили 3 раз(а) в 2 сообщениях
Цитата:
Допис від iva Переглянути допис
Що ви маєте на увазі під "ушатали". Свідомо угробив, на всій дурі вилітав на берег/лід, збергав цілий рік під відкритим небом? Абсолютно нормальна експлуатація. Зберігання є вільне місце в гаражі, а в зимку - теплий і сухий підвал. У мого знайомого є човник 3,5м виробник "Урицкого 2", ганяє років з 5 під suzuki dt30 і на транці немає жодної тріщинки, а сам потертий і пошкрябаний і нічого. А тут кілька незначних подряпин і фанера насмоктала стільки води, що тріснула мов стиглий кавун. Більше того, в усіх місцях контакту з мотором транець був захищений додатковими накладками з тексторіту. А тут одразу заявки "ушатали".
Щойно сходив у гараж, ще раз оглянув і більше схиляюсь до думки, що тут трохи не та фанера. Я бачив багато різних ПВХ човнів, але з таким зустрічаюся вперше.
Ми ж здається купуємо човни щоб ходити на них, а не берегти як кришталеві лебеді і колоски у сервантах.
Висушим, підрихтуєм, пофарбуємо і вперед у відпустку .

P.S.: grigorij без образ.

to Maystrenko
Дякую за пораду. А з чого їх робити: дерево (дуб,...), фанера (сорт), інші матеріали? Сам схиляюсь до дуба. Років п'ять назад ставив чопки у старому водогоні, до цих пір стоять. Та і заготовки цього діаметру якраз є.
Ще раз: порушення умов експлуатації. Замість додаткового "захисту" як ви вважали ви просто вбили транець одразу. Фірмова конструкція не вимагає ніяких додаткових "захистів", крім того, вам вірно рекомендували звернутися на виробництво, бо насправді заміна транця виконується лише разом із дном і виконати її можна лише в умовах виробника. А якщо б звернулись, то може було б все інакше. Ваш випадок перший. До цього я такого ніколи не бачив. А от звернулися ви до непрофесійних людей, бо відрізнити фанеру вологостійку насправді не так складно, як вважається. Щиро бажаю вам і надалі без жодних проблем експлуатувати цей човен, але хотілося б поглянути на човен після ремонту, якщо можна, зробіть, будь ласка, фото. Особливо мене цікавлять місця зклейки із дном і ступінь натягання дна та кут, під яким транець вклеїли.
jones21 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням