Перегляд одного допису
Старий 20.06.2013, 00:04   #443
Alex_vin
 
Аватар для Alex_vin
 
Реєстрація: 12.03.2010
Звідки Ви: м.Вінниця
Дописи: 88
Сказал(а) спасибо: 736
Поблагодарили 234 раз(а) в 42 сообщениях
Цитата:
Допис від Милсдарь Переглянути допис
Неужели никто ничего не скажет о даной удилке?????
Тезко, я не профі і не спеціаліст, але спробую відповісти . Все що напишу, є виключно моєю думкою, цілком можливо що хибною!!! Зазвичай питання про снасть ставлять до її придбання Чомусь мені здається, що навряд чи рекомендували б цей комплект для початку. Років зо 6-7 тому я таки наважився спробувати себе у нахлисті. Прийшов до магазину взяв в руки єдине нахлистове вудлище, яке було у наявності, здається Salmo SkyFly, чи то 5/6, чи то 6/7 класу і... розчарувався. Груба, дубова і важка ломачина одразу погасила мій ентузіазм. Лише за рік-два, потримавши в руках нормальну снасть, я зрозумів, що є речі, на яких не варто економити Як на мене, то ліпше було б збільшити удвічі бюджет і придбати якіснішу вудку, хоча б і не нову.
Але не варто розчаровуватись! Наразі важливо опанувати базову техніку закидання, а згодом, коли прийде розуміння що саме потрібно від снасті, ваш наступний комплект буде значно кращим Удачі!
Alex_vin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
@ndrey k (20.06.2013), STONE (20.06.2013), Милсдарь (20.06.2013), цЫган (20.06.2013)