Тема: Цифровик
Перегляд одного допису
Старий 11.06.2013, 20:29   #1406
zbb
mista ryba lowa
 
Аватар для zbb
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Осокорки
Дописи: 5.694
Blog Entries: 1
Дякував: 11.701
Дякували 11.448 раз(и) в 2.278 повідомленнях
Цитата:
Допис від zag Переглянути допис
а ШО за фотококурс ?
http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=52482 – вот
zbb зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
zag (11.06.2013)