Перегляд одного допису
Старий 07.03.2013, 09:37   #226
taurrus
 
Аватар для taurrus
 
Реєстрація: 09.03.2009
Звідки Ви: Адреса: Київ, Академіка Туполєва; Робота: IT (сервери, сайти, бази данних)
Дописи: 1.026
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 1.652
Поблагодарили 2.369 раз(а) в 256 сообщениях
Цитата:
Допис від Graff Переглянути допис
Вообще собака это нечьто удивительное, это преданный и верный друг, абсолютно чесный, умеющий поднять настроение и разрядить обстановку, и в крайнем случае готовый отдать свою жизнь за вас не поколебавшись и минуты(так называемые друзья обычно делают ноги)! Собака чесно и преданно любит вас, даже если вы и плохой хозяин. Это самое преданное существо из тех которые есть на земле! А по поводу нападений на людей, то те люди (владельцы недресированых собак) которым всё до лампы, эту ветку не читают и им всё равно....... А те которые имели смелость здесь написать, вот в них копья и полетели, за всех плохих собак......
Згоден з Вами
Дійсно, собака - друг людині. Добре вихована собака. І навіть в таких випадках, нехай і дуже рідко, але бувають ситуації, коли собака може причинити шкоду...
Зрозумійте мене правильно, я люблю будь яку живність, я не маю нічого проти собак. Сам із задоволенням би тримав собаку, але мені шкода тримати її в квартирі. А на вулиці я хочу ходити відчуваючи себе у безпеці. В тому числі й від чотириногох друзів. Як вірно раніше підмічали, на собаці не написано вчена вона чи ні, хоче з вами подружитись чи відтяпати шматок мяса...
На жаль, багато хто своїми улюбленцями не займаються. А ще залишається обширна і болюча тема бродячих псів... Тому маючи справу з собаками завжди варто бути на сторожі.
Звичайно це тільки моя особиста думка

П.С. З даної дискусії я виніс багато чого корисного для себе.
taurrus зараз поза форумом  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
brutus (07.03.2013), DKTigra (07.03.2013), Graff (07.03.2013), zag (07.03.2013)