Перегляд одного допису
Старий 01.03.2013, 16:58   #4482
tihan
 
Аватар для tihan
 
Реєстрація: 30.04.2009
Звідки Ви: Варва, Чернігівська обл.
Дописи: 243
Сказал(а) спасибо: 380
Поблагодарили 252 раз(а) в 31 сообщениях
Стосовно різних пластин, якщо буде така необхідність і вони будуть. Ми часто експериментуємо і намагаємось трахнуть самі себе коли економимо. Виходить дорожче. + часозатроати теж мало хто міряє. Особисто мені набридло себе трахати в ракурсі часу і комфорту.
Повернусь до пластин. Зимою ми плаваємо Дуже мало. Крига стає рано. І (конкретно наші) зимові умови легкі: мала глибина, течія практично відсутня і т.д. Далі ще один момент, коль пішла така розмова. Я пірнаю в пластинах які вже класифікуються як Харківський Хард. Не медіум і софт. При вазі в 70 кг. (в цьому місці можуть полетіти на мене рвані калоші і вигуки щось на кшталт "Ти шо, йобн...й, тобі ТРЕБА плавать в софтах" може і треба, але мені більш комфортно в таких як зараз. В софтах пробував і в медіум теж.).
Я не профі у естетичних і спортивних пірнаннях. Мій "велисопед" якщо відзняти на ютюб, можна цією технікою лякати від гикавки спортсменів. Але, при всьому цьому, хочеться ниряти а не бігати на берег щоб пустити кров (що в режимі ЧМ ще складніше).
Так що, мої "пір'їнки" на даний етап мого розвитку, мене влаштовують на 100%. Калоша БС Дайвер теж, тільки розмір трішки треба відкоригувати (до цього пробував і Омери, і Пікассо БК і Мареси). Не пробував Лідерфінси (може їх як спробую то перейду), тільки тоді ж теж треба підбирати під різні носки
tihan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Alex_m (30.09.2013), Igor (01.03.2013), Евгений Кравченко (01.03.2013)